Bus Simulator Original ikon

Bus Simulator Original APK

v3.8

Bus Simulator Original Açıklama

Bus Simulator Original, gerçekçi fizik modellemesiyle öne çıkan başarılı bir otobüs sürme oyunudur.


Otobüs şoförü görevleri içeren Bus Simulator Original, gerçekçi haritaları, Amerikan modeli otobüsleri ve kaliteli grafikleriyle severek oynayacağınız bir oyun. Simülasyon tabanlı geliştirilen bu oyunda otobüsünüze atlayın ve haritalardaki tüm yollarda yolcu taşımacılığı yapın. Oyunun başlangıcında otobüs modeliniz biraz basit kaçıyor. Görevleri tamamladıkça oyun parası kazanıyorsunuz. Bu parayla da daha yeni ve daha iyi durumdaki otobüsleri satın alabiliyorsunuz.


Bus Simulator Original'da geniş bir harita sizi karşılıyor. Los Angeles, Paris, Roma, Berlin ve Alaska gibi dünyanın öne çıkan birçok şehri bu haritada yer alıyor. Hepsinin de mesafesi birbirinden farklı. Bu sayede bir şehirden bir şehire giderken sürekli farklı yol ve manzara ile karşılaşıyorsunuz. Bunların dışında oyunun genel özellikleri arasında otobüs simülasyonu oyunlarında olması gereken hemen her şey var: Yolcuların otobüse biniş ve iniş animasyonları, gerçekçi hava durumu, gece-gündüz döngüsü, detaylı otobüs iç tasarımları ve akıllı şehir trafiği sistemi.


Ovidiu Pop stüdyosunun geliştirdiği Bus Simulator Original, Android otobüs sürme oyunları arasında oldukça popüler. Oyunu oynayan milyonlarca oyuncuya katılmak ve kendi otobüsünüzle yolcu taşımaya başlamak için Bus Simulator Original APK dosyasını ücretsiz indirip kurmanız yeterlidir. İyi eğlenceler.

Son güncellemede neler var?

Bus Simulator Original APK son sürüm güncellemesinde trafik hızı optimize edilmiş, otobüs dinamikleri dengelenmiş, oyun hataları düzeltilmiş.

Bus Simulator Original ekran görüntüleri Bus Simulator Original ekran görüntüleri Bus Simulator Original ekran görüntüleri Bus Simulator Original ekran görüntüleri Bus Simulator Original ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv3.8

GeliştiriciOvidiu Pop

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi24.03.2020 - 12:15

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme352

Dosya boyutu 307 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10287

GÜVENLİKİndireceğiniz Bus Simulator Original APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.ovilex.bussimulator2015

APK imzası: 4c43af449aa59ef7326afdf47a880897c4e6c2c2

Bus Simulator Original eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Bus Simulator Original versiyonları:
  • 1. Bus Simulator Original v3.0

Bus Simulator Original nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Bus Simulator Original APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder