Bus Simulator Original ikon

Bus Simulator Original APK

v3.0

Bus Simulator Original, gerçekçi fizik modellemesiyle öne çıkan başarılı bir otobüs sürme oyunudur.


Otobüs şoförü görevleri içeren Bus Simulator Original, gerçekçi haritaları, Amerikan modeli otobüsleri ve kaliteli grafikleriyle severek oynayacağınız bir oyun. Simülasyon tabanlı geliştirilen bu oyunda otobüsünüze atlayın ve haritalardaki tüm yollarda yolcu taşımacılığı yapın. Oyunun başlangıcında otobüs modeliniz biraz basit kaçıyor. Görevleri tamamladıkça oyun parası kazanıyorsunuz. Bu parayla da daha yeni ve daha iyi durumdaki otobüsleri satın alabiliyorsunuz.


Bus Simulator Original'da geniş bir harita sizi karşılıyor. Los Angeles, Paris, Roma, Berlin ve Alaska gibi dünyanın öne çıkan birçok şehri bu haritada yer alıyor. Hepsinin de mesafesi birbirinden farklı. Bu sayede bir şehirden bir şehire giderken sürekli farklı yol ve manzara ile karşılaşıyorsunuz. Bunların dışında oyunun genel özellikleri arasında otobüs simülasyonu oyunlarında olması gereken hemen her şey var: Yolcuların otobüse biniş ve iniş animasyonları, gerçekçi hava durumu, gece-gündüz döngüsü, detaylı otobüs iç tasarımları ve akıllı şehir trafiği sistemi.


Ovidiu Pop stüdyosunun geliştirdiği Bus Simulator Original, Android otobüs sürme oyunları arasında oldukça popüler. Oyunu oynayan milyonlarca oyuncuya katılmak ve kendi otobüsünüzle yolcu taşımaya başlamak için Bus Simulator Original APK dosyasını ücretsiz indirip kurmanız yeterlidir. İyi eğlenceler.

Bus Simulator Original ekran görüntüleri Bus Simulator Original ekran görüntüleri Bus Simulator Original ekran görüntüleri Bus Simulator Original ekran görüntüleri Bus Simulator Original ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder