Garbage Truck ikon

Garbage Truck APK

v2.0

Garbage Truck çöp kamyonuyla sokaklardaki çöpleri toplayarak temizleyeceğiniz eğlenceli bir simülasyon oyunudur.

 

Oyundaki temel göreviniz sokakların temizlenmesine yardım etmek. Büyük bir şehir haritası olan oyunda sokaklardaki çöpleri bularak toplamanız gerekiyor. Daha sonra topladığınız çöpleri şehrin geri dönüşüm tesisine götürerek para ödülü kazanıyorsunuz. Oyunda iki oynanış modu var. Klasik ve Zamana Karşı. Klasik mod, adı üzerinde olduğu gibi oyundaki temel oynanış modu. Zamana karşı modda ise bir nevi deneme modudur. Çöp kamyonunu sürmeye alışmak ve çöpleri nasıl toplayacağınızı öğrenmek için bu modu oynayabilirsiniz.

 

Garbage Truck'ta birçok çöp kamyonu modeli var. Hepsinin çöp toplama kapasitesi de farklı. Ancak bunları kullanabilmek için önce kilitleri açmanız gerekiyor. Bunu yapabilmenin en iyi yolu olabildiğince fazla çöp toplamak ve geri dönüşüme teslim etmek. Her ödül sizi yeni kamyonlara yakınlaştırırken aynı zamanda işinizde usta olmanızı da sağlıyor.

 

Oyunun grafik kalitesi ve kontrolleri gayet başarılı. Garbage Truck APK dosyasını indirerek çöp kamyonunun direksiyonuna geçin. Oyun tamamen ücretsizdir. İyi eğlenceler.

Garbage Truck ekran görüntüleri Garbage Truck ekran görüntüleri Garbage Truck ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder