American Farming ikon

American Farming APK

v1.4.89

American Farming Açıklama

American Farming APK, yapay zeka desteğine sahip başarılı bir çiftlik oyunudur.


Çiftlik ve çiftçilik oyunlarını seviyor musunuz? Öyleyse American Farming oyununu kesinlikle denemelisiniz. Yapay zeka desteğine sahip olan bu başarılı çiftlik oyunu gayet eğlenceli bir Android oyun deneyimi sunuyor. Kendinize ait bir çiftlik kurarak başladığınız oyunda hayvan bakıcılığı, tarla ekip biçme, ticaret, hayvan yetiştirme dahil bir çiftlikte olan her görevi yerine getireceksiniz.


Çiftçilik bildiğiniz gibi aslında oldukça zor bir meslektir. Her görev için farklı bir ekipman ihtiyacınız olur. American Farming oyununda bu ihtiyaç göz önüne alınmış, oyun içerisinde 75'ten fazla araç ve ekipman türü bulunuyor. Traktörler, römorklar, pulluklar, süt sağma makineleri, ot biçme makineleri ve daha birçok ekipmanı oyunda bulabilirsiniz.


American Farming'in sevdiğimiz özelliklerinden birincisi yapay zeka desteğine sahip oyun yapısı ve ikincisi ise gerçekçi oyun deneyimi. Traktörlerde bulunan eğim kontrolü dahil birçok detay gerçek hayattaki çiftçilik tecrübelerine dayanarak hazırlanmış. Bu sayede hem oyunun verdiği keyif artmış hem de sürükleyici bir kurgu hazırlanmış. Yüksek kaliteli grafiklere ve akıcı kurguya sahip olan bu oyun tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. American Farming APK dosyasını şimdi Cepde üzerinden hızlıca indirin ve kendi çiftliğinizi kurup yönetmeye başlayın. İyi eğlenceler.

American Farming ekran görüntüleri American Farming ekran görüntüleri American Farming ekran görüntüleri American Farming ekran görüntüleri American Farming ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.4.89

GeliştiriciSquadBuilt Inc

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 9.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi20 gün önce

Eklenme tarihi08.02.2024 - 19:37

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme6

Dosya boyutu 1.24 GB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11595

GÜVENLİKİndireceğiniz American Farming APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.squadbuilt.af

APK imzası: d7268d869be7d87cb797e8f7559bf2451ed8019b

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

American Farming oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

American Farming nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. American Farming APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder