Köy Şehri - Ada Simi ikon

Köy Şehri - Ada Simi APK

v1.5.10

Android için geliştirilen Köy Şehri - Ada Simi diğerlerinden farklı hikayeye sahip bir şehir simülasyonu oyunu.

 

Köy Şehri'ni diğer şehir simülasyonu oyunlarından ayıran en büyük özellik, kuracağınız şehrin ekonomik yapısının tamamen size bağlı olması. Vatandaşlarınızın çalışacağı işler, şehirde açılacak mağaza ve esnaf dükkanları tamamen sizin kontrolünüzde gerçekleşiyor. Üstelik vatandaşlarınızın mutluluğu ve şehirdeki ticaretin sürekli artması için vatandaşlarınızı işe yerleştirmek gibi görevleriniz bulunuyor.

 

Sıfırdan kurarak geliştirmeye başlayacağınız şehirde vatandaş sayınız arttıkça topraklarınızı genişletmeniz gerekiyor. Yani şehrin nüfusu arttığında yeni topraklar satın alarak okullar, oteller, evler, hastahaneler ve yollar yapabiliyorsunuz. Bu satın alma ve inşa etme işlemleri için kullanacağınız elmas ve para puanlarıysa şehirde yapılan ticaretlerden kazanıyorsunuz. Ayrıca şehir yöneticisi olarak yerine getirmeniz görevler de para kazanmanızı sağlıyor.

 

Ücretsiz olarak Google Play'de yayımlanan Köy Şehri - Ada Simi'ni oynamak için internet bağlantısı gerekiyor. İyi kalite grafikleri ve farklı oyun hikayesiyle sıkılmadan oynayacağınız şehir simülasyonu oyununa ait kurulum dosyasını hemen indirip oynamaya başlayabilirsiniz.

Köy Şehri - Ada Simi ekran görüntüleri Köy Şehri - Ada Simi ekran görüntüleri Köy Şehri - Ada Simi ekran görüntüleri Köy Şehri - Ada Simi ekran görüntüleri

Yorumlar

Köy Şehri - Ada Simi için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi4 yıl önce Köy Şehri - Ada Simi v1.5.10 için
Allah aşkına yandere school'un en yeni versionunun parasızını koyun