Nails Forever ikon

Nails Forever APK

v1.7.0

Nails Forever Açıklama

Nails Forever, Android için geliştirilen eğlenceli bir tırnak boyama oyunu.


Kuaförlük benzeri bir oyun olan Nails Forever'da kendinize ait bir tırnak bakım salonunu işletiyorsunuz. Salonunuza gelen müşterilerin tırnak bakımları ve boyama görevi size ait. Müşterilerinizi memnun etmek için renk renk boyaları kullanın, şekil verin ve para kazanın. Kazandığınız parayı kullanarak salonunuzu büyütebilir ve yeni malzemeler satın alabilirsiniz.


Android çocuk oyunları içerisinde yer alan Nails Forever'ın eğlenceli içeriği sayesinde hem boyama keyfini hem de görev alışkanlığı kazanmayı bir arada yaşıyorsunuz. Boş zamanlarınızı değerlendirmek için oyun arıyorsanız bu yapım sizin için iyi bir seçim olabilir. Nails Forever APK dosyasını hemen indirerek oyuna başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Nails Forever nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Nails Forever APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Nails Forever ekran görüntüleri Nails Forever ekran görüntüleri Nails Forever ekran görüntüleri Nails Forever ekran görüntüleri Nails Forever ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder