Nails Forever ikon

Nails Forever APK

v1.7.0

Nails Forever Açıklama

Nails Forever, Android için geliştirilen eğlenceli bir tırnak boyama oyunu.


Kuaförlük benzeri bir oyun olan Nails Forever'da kendinize ait bir tırnak bakım salonunu işletiyorsunuz. Salonunuza gelen müşterilerin tırnak bakımları ve boyama görevi size ait. Müşterilerinizi memnun etmek için renk renk boyaları kullanın, şekil verin ve para kazanın. Kazandığınız parayı kullanarak salonunuzu büyütebilir ve yeni malzemeler satın alabilirsiniz.


Android çocuk oyunları içerisinde yer alan Nails Forever'ın eğlenceli içeriği sayesinde hem boyama keyfini hem de görev alışkanlığı kazanmayı bir arada yaşıyorsunuz. Boş zamanlarınızı değerlendirmek için oyun arıyorsanız bu yapım sizin için iyi bir seçim olabilir. Nails Forever APK dosyasını hemen indirerek oyuna başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Nails Forever ekran görüntüleri Nails Forever ekran görüntüleri Nails Forever ekran görüntüleri Nails Forever ekran görüntüleri Nails Forever ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.7.0

GeliştiriciCrazy Labs by TabTale

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 6.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi08.05.2022 - 20:30

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme9

Dosya boyutu 140 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11046

GÜVENLİKİndireceğiniz Nails Forever APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.goinggoldgames.acrylic.nails.forever.salon

APK imzası: af2bf519578baeca567b545c57c09ef96ce9f322

Nails Forever nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Nails Forever APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder