Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Simülasyon Oyunları » Seen

Seen

v1.0.9.3
reklamlar
Seen
Seen ekran görüntüleri Seen ekran görüntüleri Seen ekran görüntüleri Seen ekran görüntüleri Seen ekran görüntüleri Seen tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

Seen Açıklama

Android için geliştirilen Seen bir simülasyon oyunu, ancak diğer simülasyon oyunlarından çok farklı bir tarza sahip.

 

Oyun Nicole, Mike, Jake, Jenny ve Valerie ismindeki 5 farklı karakterle kuracağınız arkadaşlık üzerine ilerliyor. Karakteri seçerken arkadaşlığınızın türünü de belirliyorsunuz: Örneğin, onunla aşk yaşayabilir veya sıkı bir arkadaş olabilirsiniz. Belirlediğiniz türden sonra sanal karakterle konuşuyor ve bir nevi sanal arkadaş oluyorsunuz.

 

Seen'deki arkadaşınız sizin yazdıklarınıza göre size cevaplar veriyor; hatta birçok kez o sizinle konuşmak istiyor. İnteraktif olarak ilerleyen hikaye bazen mutlu sonla bazen de kötü bir şekilde bitebiliyor. Burada belirleyici olan nokta belirlediğiniz arkadaşlık türü. Mesela Valerie ile sevgili olursanız, bir süre sonra mutlu ilişkiniz kötü bir sebepten dolayı bitebiliyor. Simülasyon tarzına çok farklı yaklaşan Seen'i oynamak ücretsiz ve oyundaki karakterler size kesinlikle kötü şeyler yazmıyor. Bu nedenle boş vakitlerinizi değerlendirmek için iyi bir alternatif.

 

 

reklamlar

Seen Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: