Woodturning ikon

Woodturning APK

v1.3.2

Woodturning Açıklama

Simülasyon tabanlı Woodturning oyunu ile ağaçlardan kaliteli şekiller üretin.


Ağaç tornalama diye tanıtacağımız Woodturning'de, elinize bıçağı alıyor ve ağaçları budayarak birbirinden farklı ve güzel şekilleri ortaya çıkartmaya çalışıyorsunuz. El işi yeteneklerinizi ortaya çıkarak oyun hem keyifli ve hem de zaman geçirmek için gayet iyi bir seçenek.


Woodturning APK dosyasını indirip kurduğunuzda hemen oyuna başlayabilirsiniz. Her bölüm başında önünüze bir ağaç parçası ve yapmanızı istenilen şekil geliyor. Doğru ve dikkatli bir şekilde ağacı törpüleyerek şekli ortaya çıkarmanız şart. Ağaç üzerinde zımparalama ve cilalama yaparak ürettiğiniz şeklin daha kaliteli görünmesini sağlayabilirsiniz.


Eğlenceli oyunlarıyla öne çıkan VOODOO ekibine ait olan Woodturning ücretsiz olarak sunuluyor. Woodturning APK dosyasını hemen indirerek oyuna başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Woodturning ekran görüntüleri Woodturning ekran görüntüleri Woodturning ekran görüntüleri Woodturning ekran görüntüleri Woodturning ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.3.2

GeliştiriciVOODOO

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi05.02.2020 - 12:20

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme1383

Dosya boyutu 50.0 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10140

GÜVENLİKİndireceğiniz Woodturning APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.BallGames.Woodturning

APK imzası: e1098e0c58ba54ebbe596130d92a8c7a373013f4

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

4 kullanıcı oyuna göre

Woodturning için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi4 yıl önce Woodturning v1.3.2 için
Süper