Simple Sandbox 2 ikon

Simple Sandbox 2 APK

v0.7.8.1

Simple Sandbox 2 Açıklama

Simple Sandbox 2 APK, Android telefonlarınızda severek oynayabileceğiniz bir sandbox oyunudur.


Sandbox oyunları bildiğiniz gibi kendinize ait sanal dünya inşa ettiğiniz kurguya sahip. Yani gerçek oyuncular Sandbox yöntemi ile kendi bölgelerini inşa ediyor ve diğer oyuncularla birlikte bu sanal dünyada mini oyunlar oynuyorlar. Simple Sandbox 2 oyunu da tam olarak bu kurguya sahip. Oyun içerisinde iki farklı mod var. Birincisinde dünya çapındaki oyuncularla harita üzerinde oynuyor ve kendinize ait bir bölge inşa ediyorsunuz. İkinci oyun modunda ise sanal dünyadaki tüm yapıları siz geliştiriyorsunuz.


Minecraft oynayanlar genellikle sandbox yapımlarını oldukça severler. İki oyun da benzer kurguya sahip, ancak Minecraft içerik olarak daha geniş. Yine de sandbox oyunları da macera arayan kullanıcılar için birebir. Simple Sandbox 2 APK dosyasını indirerek kendi sanal dünyanızı bloklarla birlikte inşa edebilir ve keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Piksel grafik modellemesi ve eğlenceli kurgusu ile dikkat çeken bu oyun tamamen ücretsiz.

Simple Sandbox 2 ekran görüntüleri Simple Sandbox 2 ekran görüntüleri Simple Sandbox 2 ekran görüntüleri Simple Sandbox 2 ekran görüntüleri Simple Sandbox 2 ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv0.7.8.1

GeliştiriciMadnessGames

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi15.08.2020 - 19:02

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme85

Dosya boyutu 107 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10544

GÜVENLİKİndireceğiniz Simple Sandbox 2 APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.SimpleSandbox2

APK imzası: 88285a4f302b34d92e0ca8d701167ce43577080b

Simple Sandbox 2 nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Simple Sandbox 2 APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder