Pokemon: Magikarp Jump ikon

Pokemon: Magikarp Jump APK

v1.3.7

Pokemon: Magikarp Jump, zararsız pokemen Magikarp üzerine kurulmuş eğlenceli bir oyun.


Oyun hem basit hem de eğlenceli: amacınız, en zararsız pokemon Magikarp'ı oltayla yakalamak. Ardından antrenman ve beslenme programıyla Magikarp'ı en yükseğe sıçraması için eğitmeye başlıyorsunuz. Oyun tabii ki sadece bu kadar değil. Magikarp'ı yakalayan oyuncuların yarıştığı birçok lig türü var. Bunlara katılarak en yükseğe sıçrama lideri olmaya çalışmak gibi farklı oyun modları da yer alıyor.


Pokemon: Magikarp Jump'ta Magikarp'ın desenli ve altın rengi birçok farklı görünümü var. Hepsinin özellikleri aynı, ancak evrildikleri pokemon türü farklı. Bu yüzden yakalayacağınız ve eğiteceğiniz Magikarp'a iyi düşünerek karar vermeniz gerekiyor. The Pokemon Company'nin geliştirdiği ve ücretsiz olarak sunduğu oyunu oynamak için Pokemon: Magikarp Jump APK dosyasını indirip kurmanız yeterli. İyi oyunlar.

Pokemon: Magikarp Jump ekran görüntüleri Pokemon: Magikarp Jump ekran görüntüleri Pokemon: Magikarp Jump ekran görüntüleri Pokemon: Magikarp Jump ekran görüntüleri Pokemon: Magikarp Jump ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Pokemon: Magikarp Jump APK güncel sürümle;

64-bir cihaz desteği eklenmiş,

Bazı cihazlarda yaşanan çökme sorunu düzeltilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder