Car Simulator 2 ikon

Car Simulator 2 APK

v1.30.3

Car Simulator 2 oyunu ile gerçekçi araç sürme simülasyonu eğlencesi sizi bekliyor.


Gerçekçi simülasyon yapısı ile öne çıkan Car Simulator 2, dünyanın her yerinden gerçek oyunculara karşı oynayacağınız başarılı bir oyun. Tüm oyuncular Car Simulator 2'de gerçek zamanlı yarışıyor ve görev sistemindeki görevleri tamamlamaya çalışıyor. Oyunun en sevdiğimiz özelliği hem gerçek oyunculara karşı deneyim sunması hem de içerdiği açık dünya haritası.


Oyunda geniş ve sonu olmayan bir açık dünya haritası var. Bu harita üzerinde serbest modda istediğiniz gibi gezmeniz mümkün, hatta multiplayer modunda arkadaşlarınızla birlikte şehrin altını üstüne getirebilirsiniz. Car Simulator 2'nin eğlenceli oyun yapısı ve hassas simülasyon kontrolleri ile oyun gayet eğlenceli bir deneyim sunuyor. Ücretsiz Car Simulator 2 APK dosyasını şimdi indirerek hemen oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Car Simulator 2 nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Car Simulator 2 APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Car Simulator 2 ekran görüntüleri Car Simulator 2 ekran görüntüleri Car Simulator 2 ekran görüntüleri Car Simulator 2 ekran görüntüleri Car Simulator 2 ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Car Simulator 2 APK yeni güncellemesiyle;

4 yeni araç modeli oyuna eklenmiş,

Araba mağazası yenilenmiş,

Arabaların spoyler aksesuarı güncellenmiş,

Oynanışı etkileyen hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Car Simulator 2 için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi7 ay önce Car Simulator 2 v1.30.3 için
İyi