Car Simulator 2 ikon

Car Simulator 2

v1.17

Car Simulator 2 oyunu ile gerçekçi araç sürme simülasyonu eğlencesi sizi bekliyor.

 

Gerçekçi simülasyon yapısı ile öne çıkan Car Simulator 2, dünyanın her yerinden gerçek oyunculara karşı oynayacağınız başarılı bir oyun. Tüm oyuncular Car Simulator 2'de gerçek zamanlı yarışıyor ve görev sistemindeki görevleri tamamlamaya çalışıyor. Oyunun en sevdiğimiz özelliği hem gerçek oyunculara karşı deneyim sunması hem de içerdiği açık dünya haritası.

 

Oyunda geniş ve sonu olmayan bir açık dünya haritası var. Bu harita üzerinde serbest modda istediğiniz gibi gezmeniz mümkün, hatta multiplayer modunda arkadaşlarınızla birlikte şehrin altını üstüne getirebilirsiniz. Car Simulator 2'nin eğlenceli oyun yapısı ve hassas simülasyon kontrolleri ile oyun gayet eğlenceli bir deneyim sunuyor. Ücretsiz Car Simulator 2 APK dosyasını şimdi indirerek hemen oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Car Simulator 2 nasıl kurulur?

Oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Car Simulator 2 APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Car Simulator 2 ekran görüntüleri Car Simulator 2 ekran görüntüleri Car Simulator 2 ekran görüntüleri Car Simulator 2 ekran görüntüleri Car Simulator 2 ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.17

GeliştiriciOppana Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi5 ay önce

Eklenme tarihi02.05.2019 - 13:04

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme484

Dosya boyutu 194 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9578

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder