İndiriliyor ...

İndirme işlemi birkaç saniye içerisinde otomatik olarak başlayacak. Eğer 10 saniye içerisinde otomatik indirme başlamazsa dış kaynaklardan dosya yükleme ayarının açık olduğundan emin olun. Oyunu nasıl kuracağınızı bilmiyorsanız, bu sayfanın alt kısmında anlatılan yöntemleri deneyebilirsiniz. Herhangi bir sorun yaşamanız durumunda yardım sayfamıza bakabilirsiniz.
İndirilen içerik
City Island 5 Building Sim

City Island 5 Building Sim

Uyumluluk: Android

Gereksinim: Android 5.1 ve üzeri

Kategori: Android Simülasyon Oyunları

Dosya boyutu: 127 MB

Dosya indirilmedi mi?

Dosya indiriliyor yazdı ama dosya inmedi?

İndirme işleminin başlaması için tarayıcı ayarlarından Pop-up seçeneğini aktifleştirmeniz gerekir. Google Chrome otomatik olarak Pop-up'ları engellediği için özellikle eski sistem telefonlar indirme işlemini yapamamaktadır. Eğer Pop-up'ları açmak istemiyorsanız, Mozilla Firefox veya Opera ile de dosyaları sorunsuzca indirebilirsiniz.

Sayfa sürekli yeniden yükleniyor?

İndirme işleminin gerçekleşmesi tarayıcı ayarlarınızdan çerezlere izin vermeniz gerekiyor.

Yardım sayfasına giderek daha fazla bilgi alabilirsiniz »

Nasıl kurulur?

Android (apk) oyun nasıl yüklenir?

APK dosyasını yüklemek oldukça basittir. Telefon veya tabletinizin 'dosyalar' uygulamasından indirilenler klasörüne gidin ve indirdiğiniz APK dosyasını bulun. Dosyanın üzerine dokunduğunuzda cihazınız 'dosya yüklensin mi' diye soracaktır. Onay vererek oyunu yükleyebilirsiniz. APK dosya formatı ve yükleme işlemi hakkında daha detaylı bilgi almak için buraya tıklayın.

Bazı Android oyunları oynayabilmek için OBB dosyası da gerekmektedir. Eğer paylaşılmışsa OBB dosyasını da indirip mobil cihazınızın Android/obb/ klasörüne atmanız gerekiyor. (Eğer OBB klasörü yoksa kendiniz de oluşturabilirsiniz.)

XAPK dosyası nasıl yüklenir?

Java (jar,jad) oyun nasıl yüklenir?

Symbian (sis,sisx) oyun nasıl yüklenir?

iOS (ipa) oyun nasıl yüklenir?