Farm On ikon

Farm On APK

v1.2.3

Farm On Açıklama

Farm On başarılı bir çiftlik simülasyonu oyunu.


Cheetah Games ekibinin geliştirdiği Farm On'da kendi çiftliğinizi kurup geliştirecek, tarım ürünleri ekip biçecek ve hayvan yetiştiriciliği yapacaksınız. Basitleştirilmiş çiftçilik mekaniği sayesinde oyun gayet akıcı bir senaryoda ilerliyor. Karmaşık bir arazi yerine düz bir platform şeklinde karşınıza gelen çiftlikte neler olup bittiğini kolayca takip edebiliyor ve görevlerinizi fırsatı kaçırmadan yerine getirebiliyorsunuz.


Farm On çiftliğinizin gelişimi için onlarca bina ve tarım arazisi seçeneği var. Yetiştireceğiniz tarım ürünlerini ve hayvanları satarak para kazanıyor ve çiftliğinizdeki eksik binaları tamamlıyorsunuz. Oyunun en önemli özelliği ise, çiftlikte yetiştireceğiniz ürünleri fabrika üretimine dönüştürebiliyor olmanız. Yani, tarım mahsullerinden meyve suları, tatlılar ve süt ürünleri gibi fabrika ürünleri üreterek daha çok para kazanıyorsunuz.


Çiftlik simülasyonu basitleştirilmiş mantığa sahip olsa da gayet eğlenceli. Ayrıca bir çiftlik simülasyonunda olması gereken her şey sadeleştirilmiş bir şekilde eksiksiz olarak oyunda kendisine yer bulmuş. Ücretsiz olan Farm On APK dosyasını indirip hemen çiftliğinizi geliştirmeye başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Son güncellemede neler var?

Yeni hayvan türleri eklenmiş.

Farm On ekran görüntüleri Farm On ekran görüntüleri Farm On ekran görüntüleri Farm On ekran görüntüleri Farm On ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.2.3

GeliştiriciCheetah Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.2 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 yıl önce

Eklenme tarihi30.03.2018 - 12:50

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme49

Dosya boyutu 50.0 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8549

GÜVENLİKİndireceğiniz Farm On APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.eipix.farmyard

APK imzası: 8ac2d3ca1c2c42add679c099026938aa805fc5b2

Farm On eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Farm On versiyonları:
  • 1. Farm On v1.1.10

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder