Farm On ikon

Farm On APK

v1.2.3

Farm On başarılı bir çiftlik simülasyonu oyunu.

 

Cheetah Games ekibinin geliştirdiği Farm On'da kendi çiftliğinizi kurup geliştirecek, tarım ürünleri ekip biçecek ve hayvan yetiştiriciliği yapacaksınız. Basitleştirilmiş çiftçilik mekaniği sayesinde oyun gayet akıcı bir senaryoda ilerliyor. Karmaşık bir arazi yerine düz bir platform şeklinde karşınıza gelen çiftlikte neler olup bittiğini kolayca takip edebiliyor ve görevlerinizi fırsatı kaçırmadan yerine getirebiliyorsunuz.

 

Farm On çiftliğinizin gelişimi için onlarca bina ve tarım arazisi seçeneği var. Yetiştireceğiniz tarım ürünlerini ve hayvanları satarak para kazanıyor ve çiftliğinizdeki eksik binaları tamamlıyorsunuz. Oyunun en önemli özelliği ise, çiftlikte yetiştireceğiniz ürünleri fabrika üretimine dönüştürebiliyor olmanız. Yani, tarım mahsullerinden meyve suları, tatlılar ve süt ürünleri gibi fabrika ürünleri üreterek daha çok para kazanıyorsunuz.

 

Çiftlik simülasyonu basitleştirilmiş mantığa sahip olsa da gayet eğlenceli. Ayrıca bir çiftlik simülasyonunda olması gereken her şey sadeleştirilmiş bir şekilde eksiksiz olarak oyunda kendisine yer bulmuş. Ücretsiz olan Farm On APK dosyasını indirip hemen çiftliğinizi geliştirmeye başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Farm On ekran görüntüleri Farm On ekran görüntüleri Farm On ekran görüntüleri Farm On ekran görüntüleri Farm On ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Yeni hayvan türleri eklenmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder