Euro Truck Simulator 2018: Kamyoncular Aranıyor ikon

Euro Truck Simulator 2018: Kamyoncular Aranıyor APK

v1.0.7

Kamyon simülasyonu oyunu Euro Truck Simulator 2018: Kamyoncular Aranıyor ile yolların kralı siz olun.

 

Türk yapımcı Zuuks Games ekibi tarafından geliştirilen oyunda kamyon şoförlüğü yaparak çeşitli görevleri yerine getirerek bölümleri tamamlıyorsunuz. Gerçekçi çevre modellemesiyle dikkat çeken oyunda hem kamyon sürüşü hem de kontrol fiziği oldukça başarılı. 5 kamyon modeli ve 50'den fazla görev türüne sahip olan Euro Truck Simulator 2018'de köylerden metropollere kadar geniş bir harita bulunuyor. 

 

Oyunun başında biraz düşük özelliklere sahip ücretsiz bir kamyonla sürüşe başlıyorsunuz. Ancak görevleri tamamladıkça kazanacağınız para puanlarla üst seviye kamyonları almanız mümkün. Her görevin para ödülü birbirinden farklı. Ayrıca sürüş sırasında trafik kurallarına uymanız ve görevi size verilen süreden daha kısa sürede bitirmeniz durumunda kazandığınız para puan artıyor.

 

Euro Truck Simulator 2018: Kamyoncular Aranıyor tamamen ücretsiz olarak kullanıcılara sunulmuş bir oyun. Kamyon sürme simülasyonlarını seviyorsanız, farklı görev ve geniş yol haritasıyla bu oyun sizin için çok iyi bir alternatif olacaktır. 

Euro Truck Simulator 2018: Kamyoncular Aranıyor ekran görüntüleri Euro Truck Simulator 2018: Kamyoncular Aranıyor ekran görüntüleri Euro Truck Simulator 2018: Kamyoncular Aranıyor ekran görüntüleri Euro Truck Simulator 2018: Kamyoncular Aranıyor ekran görüntüleri Euro Truck Simulator 2018: Kamyoncular Aranıyor ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Oyundaki birçok hata düzeltilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder