Truck Simulator PRO Europe ikon

Truck Simulator PRO Europe APK

v2.5

Truck Simulator PRO Europe APK oyunu ile gerçekçi kamyon sürüşünün keyfini çıkarın.


Nakliye şirketi yönetmeyi ister misiniz? Truck Simulator PRO Europe oyununda kendi taşımacılık şirketinizi kuracak ve kamyonunuzla birlikte görevlere çıkacaksınız. Android kamyon sürme oyunları arasında yer alan bu oyunda taşınmak için onlarca görev sizi bekliyor. Şirketinizi kurun, iş anlaşmaları yapın ve kamyonunuzun direksiyonuna geçerek taşımacılık görevlerini yerine getirin.


Truck Simulator PRO Europe oyununda 8 farklı kamyon modeli var. Oyun içerisinde kazanacağınız puanları kullanarak kamyonların hepsine sahip olabilirsiniz. Her taşımacılık görevi birbirinden farklı olduğu için farklı kamyonlarla bu görevi yerine getirmeniz mümkün. Bunun dışında, şirketinizin finansal durumu da oyunun önemli bir parçası. Şirketinizi kâr ettirmek ve para kazanmak oyundaki temel amacınız. Yapacağınız her görevden sonra para kazanıyor ve şirketinizin kasasına giriyor. Bu paraları kullanarak şirketinizin farklı şehirlerdeki şubesini açabilirsiniz.


Mageeks ekibi tarafından geliştirilen Truck Simulator PRO Europe oyununu Cepde üzerinden ücretsiz indirebilirsiniz. Kaliteli grafikleri ve eğlenceli hikayesi sayesinde severek oynayacağınız bu kamyon sürme oyununa hemen başlamak için Truck Simulator PRO Europe APK dosyasını indirip kurmanız yeterli. İyi oyunlar.

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Truck Simulator PRO Europe oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Truck Simulator PRO Europe nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Truck Simulator PRO Europe APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Truck Simulator PRO Europe ekran görüntüleri Truck Simulator PRO Europe ekran görüntüleri Truck Simulator PRO Europe ekran görüntüleri Truck Simulator PRO Europe ekran görüntüleri Truck Simulator PRO Europe ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder