E30 Drift ve Modifiye Simulator ikon

E30 Drift ve Modifiye Simulator APK

v2.9

E30 Drift ve Modifiye Simulator Açıklama

E30 Drift ve Modifiye Simulator APK, simülasyon tabanlı geliştirilen eğlenceli bir Android drift oyunu.


Daha önce Modifiyeli Şahin Park Etme ve Drift APK oyunu ile öne çıkan OB Games bu sefer E30 Drift oyunu ile oyuncuların karşısında. Oyundaki amacınız BMW E30 kasa araba ile drift yapmak ve olabildiğince yüksek seviyede puan toplamak.


BMW'nin efsane kasası olan E30 modifiyenin çok yakıştığı arabalardan birisi. Oyun içerisinde de aracınızı daha güzel hale getirecek birçok modifiye seçeneği mevcut. Bunlar arasında M spor model tamponlar, ekler, jantlar, araba renkleri, çıkartmalar ve yazılar en çok kullanılan modifiye seçenekleri. Araba üzerinde yapacağınız her değişikliği canlı olarak önizleyebiliyorsunuz. Bu sayede modifiyeyi beğenmezseniz değiştirme şansınız oluyor.


E30 Drift ve Modifiye Simulator'de birçok oyun modu var. Tabii ki oyunun temel modu drift üzerine geliştirilmiş. Ek olarak serbest sürüş, kariyer, park etme, kontrol noktası, gece ve stunt gibi birçok oyun modu da var. Yani oyun içeriği oldukça geniş ve sıkılmadan oynayabileceğiniz tarzda geliştirilmiş.


E30 Drift ve Modifiye Simulator Android simülasyon oyunları arasında yer alıyor. Arabanın kontrolü tamamen sizde. Araba sürerken radyo dinleme, korna, sinyal ve far gibi kontrolleri serbestçe kullanmanız mümkün. Android araba sürme oyunlarını sevenler için bu oyun neredeyse eksiksiz bir deneyim sunuyor. E30 Drift ve Modifiye Simulator APK kurulum dosyasını hemen indirin ve BMW E30 ile araba sürmenin keyfini çıkartın. İyi eğlenceler.

Son güncellemede neler var?

E30 Drift ve Modifiye Simulator APK son sürüm ile oyun alt yapısı optimize edilmiş.

E30 Drift ve Modifiye Simulator ekran görüntüleri E30 Drift ve Modifiye Simulator ekran görüntüleri E30 Drift ve Modifiye Simulator ekran görüntüleri E30 Drift ve Modifiye Simulator ekran görüntüleri E30 Drift ve Modifiye Simulator ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.9

GeliştiriciOB Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi05.07.2020 - 18:03

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme531

Dosya boyutu 126 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10492

GÜVENLİKİndireceğiniz E30 Drift ve Modifiye Simulator APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.obgames.e30m3driftsimulator

APK imzası: a66433966e107ca666037306a2b8b19ee7f672f3

E30 Drift ve Modifiye Simulator eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm E30 Drift ve Modifiye Simulator versiyonları:
  • 1. E30 Drift ve Modifiye Simulator v2.5

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder