E30 Drift ve Modifiye Simulator ikon

E30 Drift ve Modifiye Simulator APK

v2.5

E30 Drift ve Modifiye Simulator APK, simülasyon tabanlı geliştirilen eğlenceli bir Android drift oyunu.


Daha önce Modifiyeli Şahin Park Etme ve Drift APK oyunu ile öne çıkan OB Games bu sefer E30 Drift oyunu ile oyuncuların karşısında. Oyundaki amacınız BMW E30 kasa araba ile drift yapmak ve olabildiğince yüksek seviyede puan toplamak.


BMW'nin efsane kasası olan E30 modifiyenin çok yakıştığı arabalardan birisi. Oyun içerisinde de aracınızı daha güzel hale getirecek birçok modifiye seçeneği mevcut. Bunlar arasında M spor model tamponlar, ekler, jantlar, araba renkleri, çıkartmalar ve yazılar en çok kullanılan modifiye seçenekleri. Araba üzerinde yapacağınız her değişikliği canlı olarak önizleyebiliyorsunuz. Bu sayede modifiyeyi beğenmezseniz değiştirme şansınız oluyor.


E30 Drift ve Modifiye Simulator'de birçok oyun modu var. Tabii ki oyunun temel modu drift üzerine geliştirilmiş. Ek olarak serbest sürüş, kariyer, park etme, kontrol noktası, gece ve stunt gibi birçok oyun modu da var. Yani oyun içeriği oldukça geniş ve sıkılmadan oynayabileceğiniz tarzda geliştirilmiş.


E30 Drift ve Modifiye Simulator Android simülasyon oyunları arasında yer alıyor. Arabanın kontrolü tamamen sizde. Araba sürerken radyo dinleme, korna, sinyal ve far gibi kontrolleri serbestçe kullanmanız mümkün. Android araba sürme oyunlarını sevenler için bu oyun neredeyse eksiksiz bir deneyim sunuyor. E30 Drift ve Modifiye Simulator APK kurulum dosyasını hemen indirin ve BMW E30 ile araba sürmenin keyfini çıkartın. İyi eğlenceler.

E30 Drift ve Modifiye Simulator nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. E30 Drift ve Modifiye Simulator APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
E30 Drift ve Modifiye Simulator ekran görüntüleri E30 Drift ve Modifiye Simulator ekran görüntüleri E30 Drift ve Modifiye Simulator ekran görüntüleri E30 Drift ve Modifiye Simulator ekran görüntüleri E30 Drift ve Modifiye Simulator ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder