House Flipper: Ev tasarımı, Simülasyon oyunları ikon

House Flipper: Ev tasarımı, Simülasyon oyunları APK

v1.02

House Flipper APK, Android için geliştirilen keyifli bir ev dekore etme oyunu.


Simülasyon tabanlı geliştirilen House Flipper'da evleri tamir ve dekorasyon ederek yenileme görevlerini tamamlıyorsunuz. Bir başka deyişle, oyuna bir tamirci ustası olarak katılıyorsunuz. Göreviniz, insanların evlerini tamir ederek hayallerindeki evleri onlara vermek. Mutfak yenileme, banyo tasarımı ve aklınıza gelecek her türlü ev tamirini oyunda yapıyorsunuz.


House Flipper'ın oyun kalitesi oldukça yüksek. Kaliteli grafikleri ve eğlenceli oyun kurgusu ile oyunu oynarken gayet keyif alacaksınız. House Flipper APK dosyasını hemen indirerek oyuna başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

House Flipper: Ev tasarımı, Simülasyon oyunları nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. House Flipper: Ev tasarımı, Simülasyon oyunları APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
House Flipper: Ev tasarımı, Simülasyon oyunları ekran görüntüleri House Flipper: Ev tasarımı, Simülasyon oyunları ekran görüntüleri House Flipper: Ev tasarımı, Simülasyon oyunları ekran görüntüleri House Flipper: Ev tasarımı, Simülasyon oyunları ekran görüntüleri House Flipper: Ev tasarımı, Simülasyon oyunları ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder