Spaceflight Simulator ikon

Spaceflight Simulator APK

v1.24

Spaceflight Simulator Açıklama

Spaceflight Simulator kendi roketinizi yaparak uzaydaki gezegenlere seyahat edeceğiniz sürükleyici bir oyun.

 

Oyun içerisinde roketinizi yapmak için kullanabileceğiniz her parça var. Evrendeki birçok gezegen farklı atmosfer ve gaz yoğunluğuna sahip olduğu için, roketinizi inşa ederken bu farklara dikkat etmeniz gerekiyor. Yani, her parçadan farklı şartlara dayanıklı olacak şekilde roket geliştirmeniz mümkün. Spaceflight Simulator'ta açık bir evren var, gökyüzünde gördüğünüz her cisme uçuş yapabiliyorsunuz. Ancak temel uçmanız gereken gezegenler şunlar: Venüs, Mars, Ay, Dünya, Deimos ve Phobos.

 

Spaceflight Simulator'ta roketin tüm kontrolü sizin elinizde. Ekrana yapacağınız dokunuşlar roketin yörünge üzerinde ilerlemesini ve ineceği noktaya başarıyla yaklaşmasını sağlıyor. Oyunun arayüzü oldukça sade olduğu için hem evreni görüşünüz hem de kontrol alanınız oldukça geniş. Tamamen ücretsiz olan Spaceflight Simulator APK dosyasını indirerek roketinizle uzayda uçmaya başlayın. İyi oyunlar.

Spaceflight Simulator ekran görüntüleri Spaceflight Simulator ekran görüntüleri Spaceflight Simulator ekran görüntüleri Spaceflight Simulator ekran görüntüleri Spaceflight Simulator ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.24

GeliştiriciStefo Mai Morojna

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 yıl önce

Eklenme tarihi16.03.2018 - 12:02

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme324

Dosya boyutu 36.1 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8406

GÜVENLİKİndireceğiniz Spaceflight Simulator APK dosyasına ait doğrulanmış paket adını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.StefMorojna.SpaceflightSimulator

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4.3

3 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder