Trash Truck Simulator ikon

Trash Truck Simulator

v1.4

Trash Truck Simulator oyunu ile çöp kamyonu sürme deneyimi yaşayın. Android telefon ve tabletlerinizde oynayacağınız oyun başarılı simülasyon yapısıyla oldukça eğlenceli bir oyun deneyimi sunuyor.

 

Oyundaki göreviniz çok açık: Çöp kamyonunuzla şehirdeki tüm çöpleri topluyor ve geri dönüşüm merkezine götürüyorsunuz. Her görev sonrasında başarı ödülü olarak para puan kazanıyorsunuz, daha çok para kazanmak için çöp kamyonunuzu tamamen doldurmanız şart. Biriktireceğiniz para ödüllerini daha güçlü ve daha çok çöp toplama kapasitesi olan yeni kamyonları satın almak için kullanabilirsiniz.

 

Trash Truck Simulator'da birçok kamyon modeli var. Ayrıca, kişiselleştirme yapmayı seven kullanıcılar için kamyonların rengini değiştirme seçeneği de bulunuyor. Trash Truck Simulator APK dosyasını indirip kurduktan sonra ilk çöp kamyonunuzla hemen göreve başlayabilirsiniz. Ücretsiz olan oyun başarılı simülasyon yapısı ve kamyon modellemeleri ile oldukça keyifli bir oyun olmuş. Android kamyon sürme oyunlarını sevenlere iyi eğlenceler.

Trash Truck Simulator ekran görüntüleri Trash Truck Simulator ekran görüntüleri Trash Truck Simulator ekran görüntüleri Trash Truck Simulator ekran görüntüleri Trash Truck Simulator ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.4

GeliştiriciSkisoSoft

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi5 ay önce

Eklenme tarihi28.04.2019 - 13:03

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme133

Dosya boyutu 45.4 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9569

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder