Trash Truck Simulator ikon

Trash Truck Simulator APK

v1.4

Trash Truck Simulator oyunu ile çöp kamyonu sürme deneyimi yaşayın. Android telefon ve tabletlerinizde oynayacağınız oyun başarılı simülasyon yapısıyla oldukça eğlenceli bir oyun deneyimi sunuyor.

 

Oyundaki göreviniz çok açık: Çöp kamyonunuzla şehirdeki tüm çöpleri topluyor ve geri dönüşüm merkezine götürüyorsunuz. Her görev sonrasında başarı ödülü olarak para puan kazanıyorsunuz, daha çok para kazanmak için çöp kamyonunuzu tamamen doldurmanız şart. Biriktireceğiniz para ödüllerini daha güçlü ve daha çok çöp toplama kapasitesi olan yeni kamyonları satın almak için kullanabilirsiniz.

 

Trash Truck Simulator'da birçok kamyon modeli var. Ayrıca, kişiselleştirme yapmayı seven kullanıcılar için kamyonların rengini değiştirme seçeneği de bulunuyor. Trash Truck Simulator APK dosyasını indirip kurduktan sonra ilk çöp kamyonunuzla hemen göreve başlayabilirsiniz. Ücretsiz olan oyun başarılı simülasyon yapısı ve kamyon modellemeleri ile oldukça keyifli bir oyun olmuş. Android kamyon sürme oyunlarını sevenlere iyi eğlenceler.

Trash Truck Simulator ekran görüntüleri Trash Truck Simulator ekran görüntüleri Trash Truck Simulator ekran görüntüleri Trash Truck Simulator ekran görüntüleri Trash Truck Simulator ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder