4'ün 1'i ikon

4'ün 1'i APK

v1.38

4'ün 1'i Açıklama

Televizyonların popüler yarışması Survivor yarışmacılarının sürpriz ödüller kazandığı 4'ün 1'i oyunu mobil cihazlara uyarlandı.

 

Survivor izleyenlerin yakından bildiği 4'ün 1'i oyunu yeşil kutuları bulmak üzerine kurulu. Birinci sıradan başlayarak yeşil kutuları bularak ilerleyebildiğiniz kadar ilerliyorsunuz. Bu ilerleme sırasında her üç adımda bir katlanarak artan deniz yıldızı puanları var. Oyundaki ödülleri kazanma şansı elde etmek için bu deniz yıldızlarını biriktirmeniz gerekiyor. 

 

Ödül demişken, Survivor'daki ödüllerin tamamen gerçek olduğunu belirtelim. Survivor yarışmacılarıyla buluşma, Acun'un size yarışmanın TV'de yayımlandığı sırada selam göndermesi, Kıbrıs Finali'ne katılma ve hatta yarışmanın çekildiği Dominik adasına gitme gibi ödüller oldukça ilgi çekici. Fakat bu ödülleri kazanmak için oyuna sponsor olan Türk Telekom'un Survivor tarifesinde olmanız gerekiyor. Vodafone veya Turkcell kullanan oyuncular maalesef bu ödülleri kazanamıyor ama Kıbrıs Finali'ne katılma, Survivor adasına gitme ödüllerini düşünürseniz hattınızı değiştirmek isteyebilirsiniz.

4'ün 1'i ekran görüntüleri 4'ün 1'i ekran görüntüleri 4'ün 1'i ekran görüntüleri 4'ün 1'i ekran görüntüleri 4'ün 1'i ekran görüntüleri
Artıları

Gerçek ödüller,

Basit oynanış mantığı,

Başarılı grafikler.

Eksileri

Ödülleri kazanmak için operatör şartı var.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.38

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 2.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi7 yıl önce

Eklenme tarihi01.03.2017 - 11:46

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe

İndirilme785

Dosya boyutu 46.0 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 7500

GÜVENLİKİndireceğiniz 4'ün 1'i APK dosyasına ait doğrulanmış paket adını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: tr.com.tv8.dordunbiri

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder