Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Çeşitli Oyunlar » 4'ün 1'i

4'ün 1'i

v1.38
reklamlar
4'ün 1'i
4'ün 1'i ekran görüntüleri 4'ün 1'i ekran görüntüleri 4'ün 1'i ekran görüntüleri 4'ün 1'i ekran görüntüleri 4'ün 1'i ekran görüntüleri 4'ün 1'i tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

4'ün 1'i Açıklama

Televizyonların popüler yarışması Survivor yarışmacılarının sürpriz ödüller kazandığı 4'ün 1'i oyunu mobil cihazlara uyarlandı.

 

Survivor izleyenlerin yakından bildiği 4'ün 1'i oyunu yeşil kutuları bulmak üzerine kurulu. Birinci sıradan başlayarak yeşil kutuları bularak ilerleyebildiğiniz kadar ilerliyorsunuz. Bu ilerleme sırasında her üç adımda bir katlanarak artan deniz yıldızı puanları var. Oyundaki ödülleri kazanma şansı elde etmek için bu deniz yıldızlarını biriktirmeniz gerekiyor. 

 

Ödül demişken, Survivor'daki ödüllerin tamamen gerçek olduğunu belirtelim. Survivor yarışmacılarıyla buluşma, Acun'un size yarışmanın TV'de yayımlandığı sırada selam göndermesi, Kıbrıs Finali'ne katılma ve hatta yarışmanın çekildiği Dominik adasına gitme gibi ödüller oldukça ilgi çekici. Fakat bu ödülleri kazanmak için oyuna sponsor olan Türk Telekom'un Survivor tarifesinde olmanız gerekiyor. Vodafone veya Turkcell kullanan oyuncular maalesef bu ödülleri kazanamıyor ama Kıbrıs Finali'ne katılma, Survivor adasına gitme ödüllerini düşünürseniz hattınızı değiştirmek isteyebilirsiniz.

Artıları

Gerçek ödüller,

Basit oynanış mantığı,

Başarılı grafikler.

Eksileri

Ödülleri kazanmak için operatör şartı var.

reklamlar

4'ün 1'i Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: