Call of Duty Companion App ikon

Call of Duty Companion App APK

v1.3.1

Call of Duty Companion App Açıklama

Call of Duty Companion App, Call of Duty Mobile oyununa yönelik geliştirilmiş başarılı bir Companion uygulamasıdır.


Eğer siz de bir CoD Mobile oyuncusu iseniz bu Companion uygulaması ile oyun performansınızı detaylı olarak analiz edebilirsiniz. Uygulamaya giriş yaptığınızda oyun performansınız, analizleriniz ve oyun tarzınıza yönelik size özel hazırlanmış ipuçları yer alıyor. Üstelik siz her oyunu oynadıktan sonra bu veriler güncelleniyor ve oyun etkinliğiniz daha iyi duruma geliyor.


Call of Duty Companion App üzerinde yer alan diğer bir özellik de Call of Duty Mobile'daki arkadaşlarınızın bağlantı durumu. Siz uygulamada analiz yaparken arkadaşlarınız oyuna bağlanırsa bunu görebiliyor ve hemen siz de mücadeleye katılabiliyorsunuz. Her CoD Mobile oyuncusunun telefonunda olması gereken uygulama Activision stüdyosu tarafından resmi olarak geliştiriliyor ve tamamen ücretsiz. Call of Duty Companion App APK dosyasını hemen indirerek uygulamayı kullanabilirsiniz.

Call of Duty Companion App ekran görüntüleri Call of Duty Companion App ekran görüntüleri Call of Duty Companion App ekran görüntüleri Call of Duty Companion App ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.3.1

GeliştiriciActivision Publishing, Inc.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi5 yıl önce

Eklenme tarihi09.10.2019 - 17:41

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme78

Dosya boyutu 75.6 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9902

GÜVENLİKİndireceğiniz Call of Duty Companion App APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.activision.callofduty.companion

APK imzası: e16828463f2102d7f832aeb41e3d8fedd497eca0

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

3 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder