Call of Duty Companion App ikon

Call of Duty Companion App APK

v1.3.1

Call of Duty Companion App, Call of Duty Mobile oyununa yönelik geliştirilmiş başarılı bir Companion uygulamasıdır.


Eğer siz de bir CoD Mobile oyuncusu iseniz bu Companion uygulaması ile oyun performansınızı detaylı olarak analiz edebilirsiniz. Uygulamaya giriş yaptığınızda oyun performansınız, analizleriniz ve oyun tarzınıza yönelik size özel hazırlanmış ipuçları yer alıyor. Üstelik siz her oyunu oynadıktan sonra bu veriler güncelleniyor ve oyun etkinliğiniz daha iyi duruma geliyor.


Call of Duty Companion App üzerinde yer alan diğer bir özellik de Call of Duty Mobile'daki arkadaşlarınızın bağlantı durumu. Siz uygulamada analiz yaparken arkadaşlarınız oyuna bağlanırsa bunu görebiliyor ve hemen siz de mücadeleye katılabiliyorsunuz. Her CoD Mobile oyuncusunun telefonunda olması gereken uygulama Activision stüdyosu tarafından resmi olarak geliştiriliyor ve tamamen ücretsiz. Call of Duty Companion App APK dosyasını hemen indirerek uygulamayı kullanabilirsiniz.

Call of Duty Companion App ekran görüntüleri Call of Duty Companion App ekran görüntüleri Call of Duty Companion App ekran görüntüleri Call of Duty Companion App ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder