Classical Cars Coloring v1.1.2 ikon

Classical Cars Coloring v1.1.2 APK

Birbirinden ilginç klasik arabaları boyama zamanı. Yeni bir boyama oyunu ile sizlerle birlikteyiz. Hem eğitici hem de eğlenceli boyama oyunumuz hem yetişkinler hem de çocuklar için çok eğlenceli olacak şekilde hazırlandı, klasik arabalar, efsane antika arabalar modifiye edilmiş klasik arabalar, sürücü araçları, klasik yarış arabaları boyamanız için sizleri bekliyor. Haydi, ev ödevlerini tamamla ve klasik arabaları boyama oyunu ile renkli hayal dünyalarına koş. Çocuk oyunları kategorisinde akla gelen ilk oyunlardan boyama oyunlarında oyunun işlevsel olması da çok önemlidir. Klasik araba boyama, oyununda detaylı renk paletleri, işlevsel silgi, paylaşım butonu ve hızlı resim değiştirme gibi seçenekler sizleri bekliyor.


Boyama oyunu çocukların renksel ve zihinsel gelişimlerine aynı zamanda nesneleri öğrenmesine katkıda bulunur. Anne ve babalardan ricamız ise çocukların sanal ortamda boyama yanında; zihin-kas koordinasyonlarının gelişmesi için kâğıt üzerine de çizimler için yönlendirmeleri olacaktır.


Oyunun genel özellikleri:

- Kullanışlı tema tasarımı.

- Fırça ile boyama.

- Kalem ile boyama.

- Kalem, fırça ve silgi boyutunu ayarlayabilme

- Yapılan boyama işlemlerini geri ve ileri alabilme özelliği

- Renk paletinden detaylı renk seçimleri.

- Silgi fonksiyonu.

- Ekranı tamamı ile silme fonksiyonu.

- Boyanan resmi sosyal ağlarda paylaşma imkanı.

- Resimleri galeriye kaydedebilme.

- Resimlere yakınlaşıp – uzaklaşabilme özelliği.

Yorumlar

Classical Cars Coloring v1.1.2 için toplam 3 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi6 yıl önce
TEsekkur ederim
ozgunsandal6 yıl önce
Teşekkürler.
Ziyaretçi6 yıl önce
İnanılmaz. Gördüğüm en iyi oyunlardan.