Lep's World 2 ikon

Lep's World 2

v1.9.6.9

Lep's World 2 oyunu Süper Mario benzeri bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. 96 adet olan levelleri, her level içerisinde yer alan altınları toplayarak ve  küçük öldürücülere takılmadan geçmeniz gerekiyor. 

 

Oyundaki amacınız, oynayacağınız bölümlerde bulunan altınlardan maksimum seviyede toplamak ve bunu kısa sürede yapmak ve tabiki küçük öldürücülere, ateşe, suya ve hatta boşluklara düşmeden bölümü en kısa süre içerisinde tamamlamaya çalışmak.

 

Karakterin kontrolü son derece kolay. Ekranın sol tarafında göreceğiniz iki yönlü ok ile karakterinizi ileri-geri hareket ettirebiliyor, yine ekranın sağ tarafında yukarı yönlü ok işareti ile zıplama hareketi yapabiliyorsunuz. Zıplama okuna tek dokunuşta kısa zıplama, çift dokunuşta ise yüksek zıplama yapabilir, böylelikle karakterin boyundan oldukça uzun olan engelleri rahatlıkla aşabilirsiniz.

 

Süper Marioyu oynamış olanOldukça kaliteli olan oyun grafikleri, müziği ve akıcı levellerden oluşan bu oyun google play'de 250 Milyondan fazla indirme sayısına ulaşmış durumda. Lep's World 2 oyununu sitemiz üzerinden kolaylıkla indirerek siz de oynayabilirsiniz.

Lep's World 2 ekran görüntüleri Lep's World 2 ekran görüntüleri Lep's World 2 ekran görüntüleri Lep's World 2 ekran görüntüleri Lep's World 2 ekran görüntüleri
Artıları

Kolay öğrenebilme ve oynayabilme,

Başarılı grafik ve ses efektleri,

Yeterli level sayısı.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.9.6.9

GeliştiricinerByte GmbH

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi7 ay önce

Eklenme tarihi02.05.2018 - 23:09

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme395

Dosya boyutu 66.3 MB

Paylaşan Onur

CepdeID 8692

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder