Lep's World 2 ikon

Lep's World 2 APK

v1.9.6.9

Lep's World 2 oyunu Süper Mario benzeri bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. 96 adet olan levelleri, her level içerisinde yer alan altınları toplayarak ve  küçük öldürücülere takılmadan geçmeniz gerekiyor. 

 

Oyundaki amacınız, oynayacağınız bölümlerde bulunan altınlardan maksimum seviyede toplamak ve bunu kısa sürede yapmak ve tabiki küçük öldürücülere, ateşe, suya ve hatta boşluklara düşmeden bölümü en kısa süre içerisinde tamamlamaya çalışmak.

 

Karakterin kontrolü son derece kolay. Ekranın sol tarafında göreceğiniz iki yönlü ok ile karakterinizi ileri-geri hareket ettirebiliyor, yine ekranın sağ tarafında yukarı yönlü ok işareti ile zıplama hareketi yapabiliyorsunuz. Zıplama okuna tek dokunuşta kısa zıplama, çift dokunuşta ise yüksek zıplama yapabilir, böylelikle karakterin boyundan oldukça uzun olan engelleri rahatlıkla aşabilirsiniz.

 

Süper Marioyu oynamış olanOldukça kaliteli olan oyun grafikleri, müziği ve akıcı levellerden oluşan bu oyun google play'de 250 Milyondan fazla indirme sayısına ulaşmış durumda. Lep's World 2 oyununu sitemiz üzerinden kolaylıkla indirerek siz de oynayabilirsiniz.

Lep's World 2 ekran görüntüleri Lep's World 2 ekran görüntüleri Lep's World 2 ekran görüntüleri Lep's World 2 ekran görüntüleri Lep's World 2 ekran görüntüleri
Artıları

Kolay öğrenebilme ve oynayabilme,

Başarılı grafik ve ses efektleri,

Yeterli level sayısı.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder