Stacky Bird: Hiper Gündelik Uçan Kuş Oyunu ikon

Stacky Bird: Hiper Gündelik Uçan Kuş Oyunu APK

v1.0.1.7

Stacky Bird, kare kuş ile birlikte eğlenceli zamanlar geçireceğiniz eğlenceli bir oyun.


Kare şeklinde bir kuş hiç görmediyseniz, bu oyunda onunla birlikte uçmaya hazır olun. Oyunun mantığı çok basit: Uzun bir platformda kuş ile birlikte uçacak, engellere takılmadan bitiş noktasına ulaşmanız gerek. Ancak kuşumuzun kanatları çok iyi durumda değil, o yüzden engelleri geçebilmek ve uçmak için yumurtaları biriktirmek gerekiyor. Yapmanız gereken kuşu yüksekte tutmak, bunu da ekrana dokunarak yumurtaları biriktirerek yapabiliyorsunuz.


Google Play'de Stacky Bird: Hiper Gündelik Uçan Kuş Oyunu ismiyle yer alan oyun, kısa sürede milyonlarca oyuncuya ulaşmış durumda. Başarının sırrı ise oyunun eğlenceli yapısı. Hem keyif veren platform hem de kuşu kişiselleştirme seçenekleri oyunu cazip getiren özellikler arasında. Android ekosisteminde bu tarz akıcı oyun yapısına sahip klasik oyun sayısı çok, ama Stacky Bird çok daha farklı bir deneyim sunuyor. Stacky Bird APK dosyasını ücretsiz indirerek kare kuşun uçuş serüvenine katılabilirsiniz. İyi oyunlar.

Stacky Bird: Hiper Gündelik Uçan Kuş Oyunu ekran görüntüleri Stacky Bird: Hiper Gündelik Uçan Kuş Oyunu ekran görüntüleri Stacky Bird: Hiper Gündelik Uçan Kuş Oyunu ekran görüntüleri Stacky Bird: Hiper Gündelik Uçan Kuş Oyunu ekran görüntüleri Stacky Bird: Hiper Gündelik Uçan Kuş Oyunu ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder