Tren Sürüş Simülatörü v1.7 ikon

Tren Sürüş Simülatörü v1.7 APK

Tren Sürüş Simülatörü v1.7 Açıklama

Tren Sürüş Simülatörü v1.7 APK oyununda yolcu taşımacılığında kullanılan treni kullanacaksınız. Oyunda yolcu taşıyarak para kazanıyor ve kullandığınız trenin özelliklerini (Vagon artırma, motor performansı) güçlendiriyorsunuz. Treni kullanırken karşıdan gelen bazı yerlerde durarak yol vermeniz gerekiyor, ara sıra çeşitli engeller çıkması durumunda acil firen kolunu kullanmanız gerekiyor. Tren Sürüş Simülatörü v1.7 APK oyunun bu versiyonu ile birlikte gelen yenlikler: Bazı hatalar giderilmiş, yeni tren lokomotifi ve vagonları eklenmiş, yeni ses ve efektler eklenmiş. İyi oyunlar!

Tren Sürüş Simülatörü v1.7 ekran görüntüleri Tren Sürüş Simülatörü v1.7 ekran görüntüleri Tren Sürüş Simülatörü v1.7 ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Uyumluluk Android

Güncellenme tarihi8 yıl önce

Eklenme tarihi07.05.2016 - 22:27

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe

İndirilme2207

Dosya boyutu 35 MB

PaylaşanOnur

CepdeID 6997

GÜVENLİKİndireceğiniz Tren Sürüş Simülatörü v1.7 APK dosyasına ait doğrulanmış paket adını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.karapps.traincab

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4.1

6 kullanıcı oyuna göre

Tren Sürüş Simülatörü v1.7 için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi8 yıl önce
iii