Google Pay ikon

Google Pay

v2.94.259479103

Google'dan hızlı ve güvenli mobil ödeme servisi: Google Pay.


Android için geliştirilen Google Pay ile telefonunuz üzerinden kolayca ödeme yapabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Uygulamanın kullanımı oldukça basit, ödeme için kullandığınız kredi veya banka kartlarını Google Play uygulamasına ekliyorsunuz. Alışveriş sırasında ödemeyi yapmak için uygulamayı açmanız ve telefonunuzu POS cihazına yaklaştırmanız yeterli oluyor. Bu aşamda, Google Pay'in temassız ödeme yöntemini destekleyen tüm kartlarla ve POS cihazlarıyla kullanıldığını belirtelim. Eğer kartınızın veya alışveriş yaptığınız yerin temassız ödeme desteği yok ise Google Pay'i kullanamazsınız.


Sık sık alışveriş yapanlar için Google Pay hem hızlı hem de güvenli bir yöntem. Uygulamanın güvenliği sağlamasındaki en önemli özelliği, ödeme sırasında kart bilgilerinizi işletmeye vermemesi. Yani bilgileriniz gizli tutularak sadece ödemeyi yapmış oluyorsunuz. Temassız olması sayesinde de ödemeyi hızlı ve kolay bir şekilde yapabiliyorsunuz.


Google Pay, Android Pay ve Google Wallet servislerinin birleştirilmesiyle oluşturulan bir platform. Yani, artık Android Pat ve Google Wallet kullanılmıyor. Bu servislere daha önce kart tanımladıysanız, bilgileri otomatik olarak Google Pay'e aktarabilirsiniz.


Google'ın ücretsiz ve resmi olarak geliştirdiği Google Pay APK dosyasını indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Türkiye'de kısıtlı servis noktası olsa da yakında yaygınlaşacağını düşünüyoruz.

Google Pay ekran görüntüleri Google Pay ekran görüntüleri Google Pay ekran görüntüleri Google Pay ekran görüntüleri Google Pay ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Para gönderme ve alma isteğinde bulunma özelliği aktif edilmiş,

Google Pay ile satın alınan biletlerin hepsi Geçişler isimli sekme altında toplanmış,

Google hesabına kaydedilen kartları yönetme özelliği eklenmiş.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.94.259479103

GeliştiriciGoogle LLC

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 ay önce

Eklenme tarihi30.03.2018 - 13:35

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme148

Dosya boyutu 16.1 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8551

Güvenlik seçicileri
Google Pay eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Google Pay versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder