Google Pay ikon

Google Pay APK

v2.120.344959027

Google'dan hızlı ve güvenli mobil ödeme servisi: Google Pay.


Android için geliştirilen Google Pay ile telefonunuz üzerinden kolayca ödeme yapabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Uygulamanın kullanımı oldukça basit, ödeme için kullandığınız kredi veya banka kartlarını Google Play uygulamasına ekliyorsunuz. Alışveriş sırasında ödemeyi yapmak için uygulamayı açmanız ve telefonunuzu POS cihazına yaklaştırmanız yeterli oluyor. Bu aşamda, Google Pay'in temassız ödeme yöntemini destekleyen tüm kartlarla ve POS cihazlarıyla kullanıldığını belirtelim. Eğer kartınızın veya alışveriş yaptığınız yerin temassız ödeme desteği yok ise Google Pay'i kullanamazsınız.


Sık sık alışveriş yapanlar için Google Pay hem hızlı hem de güvenli bir yöntem. Uygulamanın güvenliği sağlamasındaki en önemli özelliği, ödeme sırasında kart bilgilerinizi işletmeye vermemesi. Yani bilgileriniz gizli tutularak sadece ödemeyi yapmış oluyorsunuz. Temassız olması sayesinde de ödemeyi hızlı ve kolay bir şekilde yapabiliyorsunuz.


Google Pay, Android Pay ve Google Wallet servislerinin birleştirilmesiyle oluşturulan bir platform. Yani, artık Android Pat ve Google Wallet kullanılmıyor. Bu servislere daha önce kart tanımladıysanız, bilgileri otomatik olarak Google Pay'e aktarabilirsiniz.


Google'ın ücretsiz ve resmi olarak geliştirdiği Google Pay APK dosyasını indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Türkiye'de kısıtlı servis noktası olsa da yakında yaygınlaşacağını düşünüyoruz.

Google Pay ekran görüntüleri Google Pay ekran görüntüleri Google Pay ekran görüntüleri Google Pay ekran görüntüleri Google Pay ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Google Pay APK son sürüm güncellemesi ile;

Para isteğinde bulunma özelliği geliştirilmiş,

Bilet ödemeleri için Passes Tab sekmesi eklenmiş,

Hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder