Google Wallet ikon

Google Wallet APK

v2.156.475964499

Google Wallet Açıklama

Google'dan hızlı ve güvenli mobil ödeme servisi Google Wallet.


Android için geliştirilen Google Wallet ile telefonunuz üzerinden kolayca ödeme yapabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Uygulamanın kullanımı oldukça basit, ödeme için kullandığınız kredi veya banka kartlarını Google Play uygulamasına ekliyorsunuz. Alışveriş sırasında ödemeyi yapmak için uygulamayı açmanız ve telefonunuzu POS cihazına yaklaştırmanız yeterli oluyor. Bu aşamda, Google Wallet'in temassız ödeme yöntemini destekleyen tüm kartlarla ve POS cihazlarıyla kullanıldığını belirtelim. Eğer kartınızın veya alışveriş yaptığınız yerin temassız ödeme desteği yok ise Google Wallet'i kullanamazsınız.


Sık sık alışveriş yapanlar için Google Wallet hem hızlı hem de güvenli bir yöntem. Uygulamanın güvenliği sağlamasındaki en önemli özelliği, ödeme sırasında kart bilgilerinizi işletmeye vermemesi. Yani bilgileriniz gizli tutularak sadece ödemeyi yapmış oluyorsunuz. Temassız olması sayesinde de ödemeyi hızlı ve kolay bir şekilde yapabiliyorsunuz.


Google Wallet, Android Pay ve Google Pay servislerinin birleştirilmesiyle oluşturulan bir platform. Yani, artık Android Pat ve Google Wallet kullanılmıyor. Bu servislere daha önce kart tanımladıysanız, bilgileri otomatik olarak Google Wallet'e aktarabilirsiniz.


Google'ın ücretsiz ve resmi olarak geliştirdiği Google Wallet APK dosyasını indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Türkiye'de kısıtlı servis noktası olsa da yakında yaygınlaşacağını düşünüyoruz.

Google Wallet ekran görüntüleri Google Wallet ekran görüntüleri Google Wallet ekran görüntüleri Google Wallet ekran görüntüleri Google Wallet ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.156.475964499

GeliştiriciGoogle LLC

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi26.09.2022 - 21:23

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme250

Dosya boyutu 15.6 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11145

GÜVENLİKİndireceğiniz Google Wallet APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.google.android.apps.walletnfcrel

APK imzası: 82759e2db43f9ccbafce313bc674f35748fabd7a

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder