Anasayfa » Cep Telefonu Programları » Android Programları » Android Fotoğraf ve Video Programları » QuickPic - Photo Gallery

QuickPic - Photo Gallery

v4.7.2.2404
reklamlar
QuickPic - Photo Gallery
QuickPic - Photo Gallery ekran görüntüleri QuickPic - Photo Gallery ekran görüntüleri QuickPic - Photo Gallery ekran görüntüleri QuickPic - Photo Gallery ekran görüntüleri QuickPic - Photo Gallery ekran görüntüleri QuickPic - Photo Gallery tanıtım resmi
bu uygulamayı sosyal ağlarda paylaşın

QuickPic - Photo Gallery Açıklama

Android'in standart galerisine alternatif bir uygulama olan QuickPic - Photo Gallery kullanıcılara daha hızlı ve kolay bir kullanım sunuyor.

 

Daha önce Android'in 'en iyi uygulaması' ödülünü alan program materyal tasarımıyla daha anlaşılır ve kolay yönetilebilir bir arayüze sahip. Bu sayede geniş ekran görünümü ve çoklu parkmak hareketleriyle daha çabuk ve fonksiyonel işlemleri yapabiliyorsunuz. Bunun yanında uygulamanın alt yapısı oldukça hafif ve yüksek performans sunacak şekilde optimize edilmiş. Bu da size kısa sürede binlerce fotoğrafı görüntüleme olanağı getiriyor. Yeri gelmişken belirtelim, QuickPic başta gelen tüm video ve video formatlarını destekliyor: jpg, jpeg, jps, png, gif, bmp, wbmp, MPO, webp, 3gp, 3gpp, 3g2, avi, mp4, mkv, mov , m4v, mpeg, asf, divx, flv, K3G, mpg, m2ts, mts, rM, rMVB, skm, ts, wMV, webm uzantıları sorunsuz bir şekilde uygulamayla görüntülenebiliyor. 

 

QuickPic fotoğraf galerisinin öne çıkan bir özelliği de fotoğraflarınızı gizleyebilmesi. Özel fotoğraf ve videolarınızı uygulama arayüzünden kolayca şifreleyebilir ve herkes tarafından görünmesini engelleyebilirsiniz. Buna ek olarak kesme, kırpma ve döndürme gibi temel işlevlere de sahip olan QuickPic'le ek bir uygulamaya ihtiyaç duymadan temel fotoğraf düzenleme işlemlerini kolayca yapabiliyorsunuz.

 

Çok fotoğraf çeken ve fotoğraflarını internet üzerindeki bulut yedekleme servislerinde saklayan kullanıcılar da unutulmamış. Uygulama Google Drive, Dropbox, Flickr, Onedrive, Box, Amazon, Yandex, 500px, owncloud, Samba ve daha fazla bulut depolama servisiyle uyumlu olarak çalışıyor ve ayarladığınız taktirde fotoğraflarınızı bu servislerdeki hesabınıza otomatik olarak senkronize ediyor.

reklamlar

QuickPic - Photo Gallery Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: