QuickPic - Photo Gallery ikon

QuickPic - Photo Gallery APK

v4.7.2.2404

QuickPic - Photo Gallery Açıklama

Android'in standart galerisine alternatif bir uygulama olan QuickPic - Photo Gallery kullanıcılara daha hızlı ve kolay bir kullanım sunuyor.

 

Daha önce Android'in 'en iyi uygulaması' ödülünü alan program materyal tasarımıyla daha anlaşılır ve kolay yönetilebilir bir arayüze sahip. Bu sayede geniş ekran görünümü ve çoklu parkmak hareketleriyle daha çabuk ve fonksiyonel işlemleri yapabiliyorsunuz. Bunun yanında uygulamanın alt yapısı oldukça hafif ve yüksek performans sunacak şekilde optimize edilmiş. Bu da size kısa sürede binlerce fotoğrafı görüntüleme olanağı getiriyor. Yeri gelmişken belirtelim, QuickPic başta gelen tüm video ve video formatlarını destekliyor: jpg, jpeg, jps, png, gif, bmp, wbmp, MPO, webp, 3gp, 3gpp, 3g2, avi, mp4, mkv, mov , m4v, mpeg, asf, divx, flv, K3G, mpg, m2ts, mts, rM, rMVB, skm, ts, wMV, webm uzantıları sorunsuz bir şekilde uygulamayla görüntülenebiliyor. 

 

QuickPic fotoğraf galerisinin öne çıkan bir özelliği de fotoğraflarınızı gizleyebilmesi. Özel fotoğraf ve videolarınızı uygulama arayüzünden kolayca şifreleyebilir ve herkes tarafından görünmesini engelleyebilirsiniz. Buna ek olarak kesme, kırpma ve döndürme gibi temel işlevlere de sahip olan QuickPic'le ek bir uygulamaya ihtiyaç duymadan temel fotoğraf düzenleme işlemlerini kolayca yapabiliyorsunuz.

 

Çok fotoğraf çeken ve fotoğraflarını internet üzerindeki bulut yedekleme servislerinde saklayan kullanıcılar da unutulmamış. Uygulama Google Drive, Dropbox, Flickr, Onedrive, Box, Amazon, Yandex, 500px, owncloud, Samba ve daha fazla bulut depolama servisiyle uyumlu olarak çalışıyor ve ayarladığınız taktirde fotoğraflarınızı bu servislerdeki hesabınıza otomatik olarak senkronize ediyor.

QuickPic - Photo Gallery ekran görüntüleri QuickPic - Photo Gallery ekran görüntüleri QuickPic - Photo Gallery ekran görüntüleri QuickPic - Photo Gallery ekran görüntüleri QuickPic - Photo Gallery ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv4.7.2.2404

GeliştiriciCheetah Mobile

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 2.3.2 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 yıl önce

Eklenme tarihi13.07.2017 - 15:10

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme235

Dosya boyutu 3.20 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 7678

GÜVENLİKİndireceğiniz QuickPic - Photo Gallery APK dosyasına ait doğrulanmış paket adını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.alensw.PicFolder

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder