OS10 Launcher HD-smart, simple ikon

OS10 Launcher HD-smart, simple

v2.3.14

iOS işletim sistemine sahip iPhone cihazların en çok dikkat çeken özelliklerinden biri de oldukça modern ve sade olan arayüzü. Android sistemli telefonunuz var ve siz de iPhone telefonların arayüzünü, yani temasını kullanmak istiyorsanız OS10 Launcher uygulamasını deneyebilirsiniz.

 

4 MB boyutundaki bu küçük ama başarılı uygulamayı kurduğunuzda telefonunuz iOS 10 sistemine sahip iPhone ile hemen hemen aynı temaya sahip oluyor. Menü simgelerinin üzerine birkaç saniye bastırdığınızda açılan 3D-Touch işlem menüsü de uygulama tarafından destekleniyor. Bu özellik sayesinde telefonunuzda uygulamayı açmadan kısa işlem menülerine ulaşabilir ve işlerinizi bu menü üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

 

Uygulama içerisinde arayüzden farklı olarak kişiselleştirilebilir yazı ve ikonlarla birlikte onlarca duvar kağıdı bulunuyor. Android telefonlar için iPhone arayüzü/teması özelliği sunan OS10 Launcher APK dosyasını ücretsiz olarak indirebilir ve telefonunuzun görünümünü kişiselleştirebilirsiniz.

OS10 Launcher HD-smart, simple ekran görüntüleri OS10 Launcher HD-smart, simple ekran görüntüleri OS10 Launcher HD-smart, simple ekran görüntüleri OS10 Launcher HD-smart, simple ekran görüntüleri OS10 Launcher HD-smart, simple ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.3.14

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi7 yıl önce

Eklenme tarihi23.12.2016 - 11:13

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme9565

Dosya boyutu 4.05 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 7417

Kullanıcı oyları ve yorumlar

2.3

27 kullanıcı oyuna göre

OS10 Launcher HD-smart, simple için toplam 2 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu temayı oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi7 yıl önce OS10 Launcher HD-smart, simple v2.3.14 için
Telefonum s6 çok kasma yapıyor hiç güzel değil
Ziyaretçi7 yıl önce OS10 Launcher HD-smart, simple v2.3.14 için
Berbat çok kasma yapıyor telefon j5