Hola Launcher ikon

Hola Launcher APK

v3.2.5

Basit ve hızlı alt yapısıyla öne çıkan Hola Launcher ile Android telefonunuzun temasını değiştirebilir ve ana ekranı istediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz.

 

Hola Launcher tam olarak Android başlatıcı uygulaması, ancak bundan çok daha fazla ve farklı özellikleri ile dikkat çekiyor. Öncelikle, tipik bir tema yönetimi uygulamasında beklediğiniz tüm özellikler, yani ana ekran kişiselleştirme seçenekleri, telefonun yazı tipi ve renklerini değiştirme gibi birçok özellik Hola Launcher'de var. Bunların yanında öne çıkan ve dahili olarak uygulamada bulunan performans araçları da bulunuyor. Bu özelliklere kısaca değinelim:

  • Hola Boost: Akıllı temizleme stratejisi üzerine geliştirilen bu özellik sayesinde cihazınızın RAM optimizasyonu yapabilir ve telefonunuzun performansını arttırabilirsiniz.
  • Akıllı Optimizasyon: Android telefonunuzun yazılımsal sorunlarını tespit ederek düzeltebilirsiniz. Özellikle pilinizi çok çabuk bitiren yazılımsal sorunlar için büyük oranda çözüm getirmesi bu özelliği öne çıkarıyor.
  • Oyun Hızlandırıcısı: Telefonunuzda yüklü olan oyunları yüksek performansla oynamak için arkaplan işlemlerini kısıtlıyor ve RAM optimizasyonu ile oyunları yüksek performansla oynamanızı sağlıyor.
  • Uygulama Kilidi ve Uygulama Gizleme: Çoğu kullanıcı kişisel bilgilerin fazla olduğu uygulamaları kilitlemek ister ve bunun için farklı bir uygulama kilitleyicisi kullanır. Hola Launcher dahili olarak bu özelliği içerdiği için hem kişiselleştirme hem de güvenlik ihtiyaçlarınızı tek bir uygulamayla giderebilirsiniz.

 

Hola Launcher'in belki de en önemli özelliği yüksek performanslı ve akıcı bir şekilde çalışması. Android başlatıcı uygulamaları arasında oldukça popüler olan Hola Launcher'i kullanmak için Hola Launcher APK dosyasını ücretsiz indirip kurmanız yeterli.

Hola Launcher ekran görüntüleri Hola Launcher ekran görüntüleri Hola Launcher ekran görüntüleri Hola Launcher ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder