Smart Launcher 3 ikon

Smart Launcher 3 APK

v3.25.45

Başlatıcı uygulaması olan Smart Launcher 3 telefon ve tabletinizin ana ekran ve menüsünü kişiselleştirebileceğiniz başarılı bir program.

 

Sunduğu geniş kişiselleştirme seçenekleri ile ekranın çeşitli yerlerine sık kullandığınız uygulamaları ekleyebilir ve işlemlerinizi hızlandırabilirsiniz. Google'ın materyal tasarımıyla geliştirilmiş olması nedeniyle akıcı ve hafıf bir alt yapıya sahip olan uygulamanun CPU ve RAM tüketimi de bu sayede oldukça düşük seviyede kalıyor. Smart Launcher 3 kişiselleştirme özelliklerinin yanında uygulamalarınız için farklı güvenlik seçeneklerine de sahip. Uygulama gizleme, şifreli veya parmak hareketli kilit ekranı ayarlama gibi güvenlik özellikleri sayesinde hem cihazınızı hem de uygulamalarınızı güvende tutabilirsiniz.

 

Smart Launcher 3 Google TV dahil olmak üzere Android 4.0 ve üzeri işletim sistemine sahip tüm cihazlarda çalışabiliyor. Uygulamanın birçok özelliği ücretsiz olarak kullanılıyor, ancak bunun karşılığında kilit ekranında reklam gösterimi yapılıyor olması canınızı sıkabilir.

Smart Launcher 3 ekran görüntüleri Smart Launcher 3 ekran görüntüleri Smart Launcher 3 ekran görüntüleri Smart Launcher 3 ekran görüntüleri Smart Launcher 3 ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Arayüz iyileştirmeleri,

Yeni ikon paketleri,

Google Now desteği,

Yedekleme geliştirmeleri.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder