Smart Launcher 3 ikon

Smart Launcher 3 APK

v3.25.45

Smart Launcher 3 Açıklama

Başlatıcı uygulaması olan Smart Launcher 3 telefon ve tabletinizin ana ekran ve menüsünü kişiselleştirebileceğiniz başarılı bir program.

 

Sunduğu geniş kişiselleştirme seçenekleri ile ekranın çeşitli yerlerine sık kullandığınız uygulamaları ekleyebilir ve işlemlerinizi hızlandırabilirsiniz. Google'ın materyal tasarımıyla geliştirilmiş olması nedeniyle akıcı ve hafıf bir alt yapıya sahip olan uygulamanun CPU ve RAM tüketimi de bu sayede oldukça düşük seviyede kalıyor. Smart Launcher 3 kişiselleştirme özelliklerinin yanında uygulamalarınız için farklı güvenlik seçeneklerine de sahip. Uygulama gizleme, şifreli veya parmak hareketli kilit ekranı ayarlama gibi güvenlik özellikleri sayesinde hem cihazınızı hem de uygulamalarınızı güvende tutabilirsiniz.

 

Smart Launcher 3 Google TV dahil olmak üzere Android 4.0 ve üzeri işletim sistemine sahip tüm cihazlarda çalışabiliyor. Uygulamanın birçok özelliği ücretsiz olarak kullanılıyor, ancak bunun karşılığında kilit ekranında reklam gösterimi yapılıyor olması canınızı sıkabilir.

Son güncellemede neler var?

Arayüz iyileştirmeleri,

Yeni ikon paketleri,

Google Now desteği,

Yedekleme geliştirmeleri.

Smart Launcher 3 ekran görüntüleri Smart Launcher 3 ekran görüntüleri Smart Launcher 3 ekran görüntüleri Smart Launcher 3 ekran görüntüleri Smart Launcher 3 ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv3.25.45

GeliştiriciSmart Launcher Team

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi7 yıl önce

Eklenme tarihi17.07.2017 - 15:36

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme241

Dosya boyutu 6.46 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 7651

GÜVENLİKİndireceğiniz Smart Launcher 3 APK dosyasına ait doğrulanmış paket adını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: ginlemon.flowerfree

Smart Launcher 3 eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Smart Launcher 3 versiyonları:
  • 1. Smart Launcher 3 v3.25.35

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder