Google Play Müzik ikon

Google Play Müzik APK

v8.28.8913-1.V

Android işletim sisteminin varsayılan müzik çalar uygulaması olan Google Play Müzik ile mobil cihazınızdaki müzikleri kolayca yönetebilirsiniz.


Google tarafından geliştirilen uygulama doğrudan bilgisayardan atacağınız müzikleri çalmanızı ve yönetmenizi sağlıyor. Çalma listesi oluşturma, düzenleme, özel radyo istasyonu ayarlama gibi müzikleriniz üzerinde tam bir yönetim sağlayan uygulama, dinlediğiniz müzik tarzınıza göre size öneriler de sunuyor. ;Play Müzik'in normalde internet üzerinden müzik dinleme ve satın alma özellikleri de bulunuyor, fakat bu özellikler henüz Türkiye'de kullanıma açılmış değil. Uygulama ile şu an sadece bilgisayardan atacağınız müzikleri dinleyebiliyorsunuz.


Uygulamanın öne çıkan özelliği ise, cihazınızdaki müziklere Google hesabınızın bağlı olduğu her yerden ulaşabilmeniz. Bu özellik sayesinde Google Play Müzik'e hesabınızla giriş yaptığınız her cihaz otomatik olarak müziklerinize erişebiliyor ve yeni bir aktarıma ihtiyaç olmadan dinlemeye devam edebiliyorsunuz. Telefonunuzdaki müzikleri dinlemek için Google Play Müzik APK dosyasını indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

Google Play Müzik ekran görüntüleri Google Play Müzik ekran görüntüleri Google Play Müzik ekran görüntüleri Google Play Müzik ekran görüntüleri Google Play Müzik ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Google Play Müzik APK son sürüm ile birlikte uygulama Youtube Müzik uygulamasına entegre edilmeye başlanmış. Yani, artık Play Müzik yerini YouTube Müzik'e bırakacak. Kitaplığınızı aktararak müzik dinlemeye kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Artıları

Özel radyo istasyonu ayarlama,

Müzik listesi yönetimi ve düzenleme,

Kolay senkronizasyon.

Eksileri

İnternet üzerinden müzik dinleme Türkiye'de sunulmuyor.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder