Anasayfa » Cep Telefonu Programları » Android Programları » Android Müzik - Ses Programları » Google Play Müzik

Google Play Müzik

v8.0.6322-1.W
reklamlar
Google Play Müzik
Google Play Müzik ekran görüntüleri Google Play Müzik ekran görüntüleri Google Play Müzik ekran görüntüleri Google Play Müzik ekran görüntüleri Google Play Müzik ekran görüntüleri Google Play Müzik tanıtım resmi
bu uygulamayı sosyal ağlarda paylaşın

Google Play Müzik Açıklama

Android işletim sisteminin varsayılan müzik çalar uygulaması olan Google Play Müzik ile mobil cihazınızdaki müzikleri kolayca yönetebilirsiniz.

 

Google tarafından geliştirilen uygulama doğrudan bilgisayardan atacağınız müzikleri çalmanızı ve yönetmenizi sağlıyor. Çalma listesi oluşturma, düzenleme, özel radyo istasyonu ayarlama gibi müzikleriniz üzerinde tam bir yönetim sağlayan uygulama, dinlediğiniz müzik tarzınıza göre size öneriler de sunuyor. Play Müzik'in normalde internet üzerinden müzik dinleme ve satın alma özellikleri de bulunuyor, fakat bu özellikler henüz Türkiye'de kullanıma açılmış değil. Uygulama ile şu an sadece bilgisayardan atacağınız müzikleri dinleyebiliyorsunuz.

 

Uygulamanın öne çıkan özelliği ise, cihazınızdaki müziklere Google hesabınızın bağlı olduğu her yerden ulaşabilmeniz. Bu özellik sayesinde Google Play Müzik'e hesabınızla giriş yaptığınız her cihaz otomatik olarak müziklerinize erişebiliyor ve yeni bir aktarıma ihtiyaç olmadan dinlemeye devam edebiliyorsunuz.

Güncelleme Notları

Hata düzeltmeleri.

Artıları

Özel radyo istasyonu ayarlama,

Müzik listesi yönetimi ve düzenleme,

Kolay senkronizasyon.

Eksileri

İnternet üzerinden müzik dinleme Türkiye'de sunulmuyor.

reklamlar

Google Play Müzik Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: