Pulsar Müzik Oynatıcısı ikon

Pulsar Müzik Oynatıcısı APK

v1.9.6

Pulsar Müzik Oynatıcısı Android telefonlar için gelişmiş özelliklere sahip bir müzik çalar uygulamasıdır.


Materyal tasarım anlayışıyla geliştirilen Pulsar kullanım kolaylığıyla öne çıkıyor. Birkaç dokunuşla cihazınızın hafızasında yer alan tüm müzikleri uygulamaya ekleyebiliyorsunuz. Şarkıları sanatçı, çalma listesi, klasör veya tarza göre gruplandırmak mümkün ama genelde çalma listesi oluşturmak çok daha elverişli oluyor. Cihazınızdaki şarkılar yetersiz gelmeye başlarsa, uygulamanın Last.fm skroplama özelliğinden faydalanabilirsiniz.


Pulsar Müzik Oynatıcısı'nın sunduğu işlevsel özellikler arasında şarkı sözü gösterme ve uyku zamanlayıcısı bulunuyor. Şarkı sözünü gösterme özelliği her şarkıda çalışmasa da, uyku zamanlama özelliği ile müziği siz uyuduğunuz zaman kapanacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Uygulamanın sunduğu diğer standart özelliklerse şöyle:

  • 5-bant ekolayzer kontrolü,
  • Bas yükselticisi ve yankı ayarları,
  • Chromecast (Google Cast) entegrasyonu,
  • Renkli tema seçenekleri,
  • Aralıksız (sürekli-gapless) oynatma desteği.

Son olarak, Pulsar MP3, AAC, OGG, WAV ve FLAC gibi popüler ses dosyalarının tamamını destekliyor. Ayrıca uygulama tüm özellikleriyle birlikte tamamen ücretsiz.

Pulsar Müzik Oynatıcısı ekran görüntüleri Pulsar Müzik Oynatıcısı ekran görüntüleri Pulsar Müzik Oynatıcısı ekran görüntüleri Pulsar Müzik Oynatıcısı ekran görüntüleri Pulsar Müzik Oynatıcısı ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Pulsar APK güncel sürüm ile müzik çalarda yaşanan sorunlar düzeltilmiş.

Yorumlar

Pulsar Müzik Oynatıcısı için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi4 yıl önce Pulsar Müzik Oynatıcısı v1.7.2 için
helalinden iyii