SingPlay: Karaoke your MP3 ikon

SingPlay: Karaoke your MP3 APK

v3.2.3

SingPlay: Karaoke your MP3, telefonunuzdaki şarkılarla karaoke yapabileceğiniz başarılı bir müzik uygulamasıdır.

 

Uygulamanın en önemli özelliği, karaokeyi telefonunuzda yer alan MP3 şarkılarıyla yapması. İstediğiniz müziği telefona atıp vokal mantığı ile şarkılara eşlik ederek oluşturacağınız karaokeleri kaydedebilir ve sosyal medya platformlarında paylaşabilirsiniz. Uygulama şarkının kalitesini otomatik olarak revize ettiği için herhangi bir kalite kaybı olmuyor, yapmanız gereken herhangi bir ayar da yok: sadece şarkıyı seçin ve kayıt düğmesine dokunun.

 

SingPlay içerisinde şarkı söylemenizi kolaylaştıracak 5 bölümden oluşan bir ses eğitimi de bulunuyor. Bu eğitimlerden faydalanarak sesinizi daha etkili kullanabilir ve şarkıları daha etkileyici söyleyebilirsiniz. Tüm bu özelliklerin yanında isterseniz şarkıların temposunu arttırabilir veya düşürebilirsiniz. Özellikle bazı parçalar 'böyle daha iyi olur' diye düşünüyorsanız, oldukça faydalı bir özellik.

 

Android ekosistemindeki en başarılı karaoke uygulamaları arasında yer alan SingPlay ücretsiz olarak sunuluyor. SingPlay APK dosyasını indirerek telefondan karaoke yapmanın keyfini çıkarmaya başlayın.

SingPlay: Karaoke your MP3 ekran görüntüleri SingPlay: Karaoke your MP3 ekran görüntüleri SingPlay: Karaoke your MP3 ekran görüntüleri SingPlay: Karaoke your MP3 ekran görüntüleri SingPlay: Karaoke your MP3 ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder