SingPlay: Karaoke your MP3 ikon

SingPlay: Karaoke your MP3 APK

v3.2.3

SingPlay: Karaoke your MP3 Açıklama

SingPlay: Karaoke your MP3, telefonunuzdaki şarkılarla karaoke yapabileceğiniz başarılı bir müzik uygulamasıdır.

 

Uygulamanın en önemli özelliği, karaokeyi telefonunuzda yer alan MP3 şarkılarıyla yapması. İstediğiniz müziği telefona atıp vokal mantığı ile şarkılara eşlik ederek oluşturacağınız karaokeleri kaydedebilir ve sosyal medya platformlarında paylaşabilirsiniz. Uygulama şarkının kalitesini otomatik olarak revize ettiği için herhangi bir kalite kaybı olmuyor, yapmanız gereken herhangi bir ayar da yok: sadece şarkıyı seçin ve kayıt düğmesine dokunun.

 

SingPlay içerisinde şarkı söylemenizi kolaylaştıracak 5 bölümden oluşan bir ses eğitimi de bulunuyor. Bu eğitimlerden faydalanarak sesinizi daha etkili kullanabilir ve şarkıları daha etkileyici söyleyebilirsiniz. Tüm bu özelliklerin yanında isterseniz şarkıların temposunu arttırabilir veya düşürebilirsiniz. Özellikle bazı parçalar 'böyle daha iyi olur' diye düşünüyorsanız, oldukça faydalı bir özellik.

 

Android ekosistemindeki en başarılı karaoke uygulamaları arasında yer alan SingPlay ücretsiz olarak sunuluyor. SingPlay APK dosyasını indirerek telefondan karaoke yapmanın keyfini çıkarmaya başlayın.

SingPlay: Karaoke your MP3 ekran görüntüleri SingPlay: Karaoke your MP3 ekran görüntüleri SingPlay: Karaoke your MP3 ekran görüntüleri SingPlay: Karaoke your MP3 ekran görüntüleri SingPlay: Karaoke your MP3 ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv3.2.3

GeliştiriciNexStreaming Corp.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 yıl önce

Eklenme tarihi31.05.2018 - 13:01

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme124

Dosya boyutu 16.6 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8782

GÜVENLİKİndireceğiniz SingPlay: Karaoke your MP3 APK dosyasına ait doğrulanmış paket adını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.nexstreaming.app.singplay

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder