Auto Call Recorder Pro v3.2 Telefon Görüşmelerini (Aramaları) Kaydetme ikon

Auto Call Recorder Pro v3.2 Telefon Görüşmelerini (Aramaları) Kaydetme APK

Auto Call Recorder Pro v3.2 android programı ile, yaptığınız telefon görüşmelerini, gelen ya da giden aramaları kaydedebilirsiniz. Arama geldiğinde, ya da arama yaptığınızda program kendi kendine açılacak ve aramanın kayıt edilip edilmeyeceğini size soracaktır. Konuşma kaydedilirken yarıda kesebilirsiniz, ya da konuşma devam ederken kayıt işlemini aktif edebilirsiniz. Auto Call Recorder Pro Programının ayarlar sayfasında, kayıtların yapılacağı numaraları seçebilirsiniz. Sadece rehberdeki kişileri kaydet, ya da sadece rehberde kayıtlı olmayanları kaydet gibi bir seçenek mevcuttur. 
Eğer ses kayıtı yaparken bir sorunla karşılaşırsanız, kayıttan sonra sesi oynatmassa sesin formatını değiştirip tekrar kayıt yapmanız gerekecektir. Konuşmanız bittikten, yani kayıt işlemi bittikten sonra ekranda 10 saniye boyunca konuşma ve kayıt detaylarını görebilirsiniz. Bu bilginin gereksiz olduğunu düşünürseniz, Auto Call Recorder Pro  arama kaydetme programının ayarlar bölümünden bu özelliğini pasif hale getirebilirsiniz. Bu arama kaydetme programının bir özelliği de, yaptığınız kayıtları hızlı bir şekilde paylaşmanızı sağlamasıdır. Konuşmalarınızı kolaylıkla silebilir, paylaşabilir, veya konuşma kaydı ile ilgili olarak, o kayıt için not oluşturabilirsiniz. Not oluşturma sayesinde, aradığınız kayıt dosyasını daha sonra hızlı bir şekilde bulabilirsiniz. 
Auto Call Recorder Pro v3.2 Telefon Görüşmelerini (Aramaları) Kaydetme ekran görüntüleri Auto Call Recorder Pro v3.2 Telefon Görüşmelerini (Aramaları) Kaydetme ekran görüntüleri Auto Call Recorder Pro v3.2 Telefon Görüşmelerini (Aramaları) Kaydetme ekran görüntüleri Auto Call Recorder Pro v3.2 Telefon Görüşmelerini (Aramaları) Kaydetme ekran görüntüleri

Yorumlar

Auto Call Recorder Pro v3.2 Telefon Görüşmelerini (Aramaları) Kaydetme için toplam 2 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder
emekli8 yıl önce
Auto Call Recorder Pro v3.2 Telefon Görüşmelerini (Aramaları) Kaydetme --> bu dosyayı indiremedim sadece çeşitli işaret ve yazı sayfası çıkıyor
şwalye8 yıl önce
bu sıdeye tesatüfen gırdım ve o kadar prokram ındırdım cok menmunum saol kardeş elın kolun dert görmesın kardeş