Power Battery - Battery Saver v1.5.1 ikon

Power Battery - Battery Saver v1.5.1 APK

Power Battery - Battery Saver v1.5.1 Açıklama

Şarjı çok çabuk biten akıllı telefonlar için pil tasarruf uygulaması olan Power Battery - Battery Saver v1.5.1 versiyonuna güncellendi. Android'in en çok tercih edilen pil tasarruf uygulamalarından birisi olan bu uygulama ile telefon veya tabletinizin şarjını bitiren uygulamaları kontrol altında tutabiliyorsunuz.

 

Telefonunuzun veya tabletinizin ne kadarlık şarj süresi kaldığını yüksek oranda doğru tahmin eden uygulama ile isterseniz gereksiz olan bağlantı ve uygulamaları sonlandırarak pil / şarj süresini uzatabilirsiniz. RAM, yani bellek tüketen uygulamaları yönetmenize de izin veren Power Battery ile telefonunuzun hızlanmasını da sağlayabilirsiniz.

Power Battery - Battery Saver v1.5.1 ekran görüntüleri Power Battery - Battery Saver v1.5.1 ekran görüntüleri Power Battery - Battery Saver v1.5.1 ekran görüntüleri Power Battery - Battery Saver v1.5.1 ekran görüntüleri Power Battery - Battery Saver v1.5.1 ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi8 yıl önce

Eklenme tarihi20.05.2016 - 18:46

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme1028

Dosya boyutu 2.47 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 7037

GÜVENLİKİndireceğiniz Power Battery - Battery Saver v1.5.1 APK dosyasına ait doğrulanmış paket adını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.lionmobi.battery

Kullanıcı oyları ve yorumlar

3

5 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder