Fantasy Manager Football 2017 ikon

Fantasy Manager Football 2017 APK

v7.30.002

Fantasy Manager Football 2017 resmi kulüp ve futbolcularla gerçekçi bir menajer deneyimi yaşamanızı sağlıyor.

 

Android'in en çok tercih edilen menajerlik oyunlarından birisi olan Fantasy Manager'ı oynamaya başlamak için aralarında Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın da yer aldığı 20'den fazla lisanlı kulüpten birisini seçebilir veya kendi kulübünüzü sıfırdan oluşturabilirsiniz. Cristiano Ronaldo, De Bruyne, Robben, Higuaín, Di Maria gibi gerçek lisanslanmış futbolcuların da olduğu 1000'den fazla lisanslı futbolcu takımınıza katılmak için transfer listesinde bekliyor. Transfer edeceğiniz futbolcular takımınızın gücünü arttırmakta çok önemli ancak dikkat etmeniz gereken bir diğer husus kulübünüzün bütçesi. Bütçeyi idareli kullanmanız takımınızın diğer ihtiyaçlarını gidermenize yardımcı olacak.

 

Lig uzun bir maraton ve bu uzun maratonda onlarca zorlu maç takımınızı bekliyor. Taktik antrenmanlar, yetenek geliştiren özel programlar ve meydan okuma maçlarıyla takımınızı sürekli hazır tutmaya çalışın. Yapacağınız maçlarda göstereceğiniz başarıya göre seviye ve klasmanınız yükselecek, her yükselme sonrasında takımınızı daha güçlü getirmeniz gerekecek. Bu nedenle ligi domine ederken bir gözünüz de transfer listesinde olsun, her an yeni futbolcular almanız ve satmanız gerekebilir.

Fantasy Manager Football 2017 ekran görüntüleri Fantasy Manager Football 2017 ekran görüntüleri Fantasy Manager Football 2017 ekran görüntüleri Fantasy Manager Football 2017 ekran görüntüleri
Artıları

Resmi kulüp ve lisanslı oyuncular,

Türk takımları yer alıyor,

Başarılı oyun motoru,

Hassas kontroller,

Yüksek grafik kalitesi.

Eksileri

Oyun içi satın almalar pahalı.

Yorumlar

Fantasy Manager Football 2017 için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi4 yıl önce Fantasy Manager Football 2017 v7.30.002 için
Good