Ronaldo: Soccer Clash ikon

Ronaldo: Soccer Clash APK

v1.1.9

Ronaldo: Soccer Clash gerçek oyunculara karşı penaltı ve şut atışları yaparak oynadığınız eğlenceli bir oyun.

 

Cristiano Ronaldo'nun resmi oyunu olan Ronaldo: Soccer Clash, PvP tarzında gerçek oyuncuların birbirini yenmeye çalıştığı bir futbol oyunu. Oyun Ronaldo adı ile geliştirilmiş ancak Ronaldo daha çok danışman görevi gibi bir konumda yer alıyor. Yani karakteriniz Ronaldo değil, siz kendiniz tasarlayarak oluşturuyorsunuz. Oyundaki maçlar başlangıçta penaltı atışları üzerinden ilerliyor, seviyeniz yükseldikçe vole, serbest vuruş ve diğer tekniklerde şutlarla da maçlar yapabiliyorsunuz.

 

Ronaldo: Soccer Clash oyununu diğer şut atma oyunlarından ayıran en önemli özellik maç sırasında kaleci yeteneği, top tasarımı ve derecesini belirleyebiliyor olmanız. Bu daha çok maç sırasında oynamak istediğiniz tarzla alakalı bir durum, çünkü hem kalecilerin hem de topların farklı özellikleri var. Bu sayede de istediğiniz özelliği maç sırasında kullanabiliyorsunuz.

 

Oyun tamamen ücretsiz ancak isterseniz oyun içi satın alma yöntemleri ile ek paketler alarak seviyenizi yükseltebilirsiniz. Ronaldo: Soccer Clash APK dosyasını hemen indirerek bu eğlenceli futbol oyununu hemen oynayın. İyi oyunlar.

Ronaldo: Soccer Clash ekran görüntüleri Ronaldo: Soccer Clash ekran görüntüleri Ronaldo: Soccer Clash ekran görüntüleri Ronaldo: Soccer Clash ekran görüntüleri Ronaldo: Soccer Clash ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder