Ronaldo: Soccer Clash ikon

Ronaldo: Soccer Clash APK

v1.1.9

Ronaldo: Soccer Clash Açıklama

Ronaldo: Soccer Clash gerçek oyunculara karşı penaltı ve şut atışları yaparak oynadığınız eğlenceli bir oyun.

 

Cristiano Ronaldo'nun resmi oyunu olan Ronaldo: Soccer Clash, PvP tarzında gerçek oyuncuların birbirini yenmeye çalıştığı bir futbol oyunu. Oyun Ronaldo adı ile geliştirilmiş ancak Ronaldo daha çok danışman görevi gibi bir konumda yer alıyor. Yani karakteriniz Ronaldo değil, siz kendiniz tasarlayarak oluşturuyorsunuz. Oyundaki maçlar başlangıçta penaltı atışları üzerinden ilerliyor, seviyeniz yükseldikçe vole, serbest vuruş ve diğer tekniklerde şutlarla da maçlar yapabiliyorsunuz.

 

Ronaldo: Soccer Clash oyununu diğer şut atma oyunlarından ayıran en önemli özellik maç sırasında kaleci yeteneği, top tasarımı ve derecesini belirleyebiliyor olmanız. Bu daha çok maç sırasında oynamak istediğiniz tarzla alakalı bir durum, çünkü hem kalecilerin hem de topların farklı özellikleri var. Bu sayede de istediğiniz özelliği maç sırasında kullanabiliyorsunuz.

 

Oyun tamamen ücretsiz ancak isterseniz oyun içi satın alma yöntemleri ile ek paketler alarak seviyenizi yükseltebilirsiniz. Ronaldo: Soccer Clash APK dosyasını hemen indirerek bu eğlenceli futbol oyununu hemen oynayın. İyi oyunlar.

Ronaldo: Soccer Clash ekran görüntüleri Ronaldo: Soccer Clash ekran görüntüleri Ronaldo: Soccer Clash ekran görüntüleri Ronaldo: Soccer Clash ekran görüntüleri Ronaldo: Soccer Clash ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.1.9

GeliştiriciMVP Sports

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 6.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi5 yıl önce

Eklenme tarihi31.12.2018 - 13:29

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme659

Dosya boyutu 88.5 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9251

GÜVENLİKİndireceğiniz Ronaldo: Soccer Clash APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: life.mvpsports.cristianoronaldo

APK imzası: 1c8fd23a98372ffbc9f7905b5ec19bc6b361f2cc

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4.2

4 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder