WhatsApp ikon

WhatsApp APK

v2.20.198.15

Android ve diğer mobil işletim sistemlerinin en çok tercih edilen mesajlaşma ve haberleşme uygulaması WhatsApp ile internet üzerinden arkadaşlarınızla her zaman iletişimde kalın. Görüntülü ve sesli arama özelliği, gizlilik kontrolleri, resim ve video paylaşımı, eğlenceli çıkartma ve animasyonlar gibi birçok özelliği olan WhatsApp'ı kullanmak tamamen ücretsiz.


Facebook tarafından satın alındıktan sonra hızla yeni özelliklere kavuşan uygulama grup sohbetlerinde mentionlama (bahsetme), resim ve videolar üzerinde eğlenceli düzenlemeler yapma, GIF gönderip alma gibi eğlenceli özellikler sayesinde arkadaşlarınızla sürekli iletişimde kalmanızı sağlıyor. Ayrıca uygulama güncel versiyonlarında artık parmak izi ile giriş desteği de sağlıyor. Bu sayede yardımcı bir Android uygulaması olmadan WhatsApp mesajlarınızı güvenli hale getirebiliyorsunuz.


WhatsApp varsayılan olarak açık renk tema ile geliyor. Ancak son güncellemelerle birlikte koyu renk desteği de eklendi. WhatsApp'ı sık sık kullanıyorsanız, koyu temayı aktifleştirmeniz gözünüzün daha az yorulmasını sağlayacaktır. WhatsApp koyu temayı açmak için uygulamanın ayarlar menüsüne giriş yapın. Sohbetler menüsüne dokunun ve tema görünümünden 'koyu' seçeneğini aktif edin. Artık WhatsApp'ı koyu renk tema ile kullanabilirsiniz.


Gönderilen mesajların yüksek boyutla şifrelendiği WhatsApp APK dosyasını indirerek kurun ve arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşmaya başlayın.

WhatsApp ekran görüntüleri WhatsApp ekran görüntüleri WhatsApp ekran görüntüleri WhatsApp ekran görüntüleri WhatsApp ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

WhatsApp APK son sürüm güncellemesi ile;

Hareketli çıkartma desteği eklenmiş,

QR kod desteği eklenmiş,

Video görüşmesindeyken katılımcıların videosunu büyütmek için basılı tutma özelliği eklenmiş.

Artıları

Görüntülü konuşma özelliği,

GIF desteği,

Sesli grup görüşmesi,

Gerçek zamanlı konum desteği,

Yüksek güvenliğe sahip olması,

Çıkartmalar,

Mentionlar.

Eksileri

WhatsApp Status ile birlikte kişiler sekmesi kaybolduğu için kişi listesine erişim zorlaştı.

WhatsApp ipuçları

Yorumlar

WhatsApp için toplam 76 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi6 ay önce WhatsApp v2.20.115 için
iPada yüklenmiyor
Ziyaretçi10 ay önce WhatsApp v2.19.326 için
Nokiada açılırmı
Ziyaretçi11 ay önce WhatsApp v2.19.291 için
Beğendim.
Ziyaretçi1 yıl önce WhatsApp v2.19.258 için
Nokia cep telefonuma vahapsap nasıl yuklerim
Ziyaretçi1 yıl önce WhatsApp v2.19.147 için
Daha da guzel olabilir