Google Kişiler ikon

Google Kişiler APK

v3.68.0.445910596

Google tarafından geliştirilen Kişiler, Android telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz sade arayüze sahip bir rehber uygulaması.


Uygulamanın Google tarafından geliştirilmiş olması Android kullanıcıları için tabii ki bir avantaj. Google Kişiler servisiyle entegre çalışan rehber uygulaması sürekli olarak kişi listenizi bu servise yedekliyor. Bilgisayardan da erişebileceğiniz Kişiler servisi cihazınızın formatlanması veya bozulması durumunda rehberin silinmesi derdini tamamen ortadan kaldırıyor.


Gayet sade bir arayüze sahip olan Kişiler uygulamasında kişi listesinde yalnızca isimleri görebiliyorsunuz. Bazılarının pek sevmediği bu tasarımın altındaysa gelişmiş özellikler bulunuyor. Örneğin kişileri iş ve arkadaş çevresi olarak gruplandırma özelliği rehberinizi düzenli tutmak için işinizi kolaylaştırıyor.

Google Kişiler ekran görüntüleri Google Kişiler ekran görüntüleri Google Kişiler ekran görüntüleri Google Kişiler ekran görüntüleri Google Kişiler ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Google Kişiler APK güncel sürümünde kişi ekleme ve düzenleme butonları yenilenmiş.

Yorumlar

Google Kişiler için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi11 ay önce Google Kişiler v3.52.1.390944461 için
YUNUS. EMRE. BÜYÜKİŞLER