Microsoft Edge ikon

Microsoft Edge APK

v102.0.1245.44

Winows 10 ile gelen internet tarayıcısı Microsoft Edge, mobil cihazlara uyarlanarak kullanıcılara sunuldu.


Android'de internet tarayıcısı deyince akla ilk olarak Chrome geliyor, ancak Microsoft Edge tarayıcısı da dikkat çeken bir performansa sahip. Bu yüksek performansı Edge'nin hem arayüzünde hem de sayfaların yüklenmesinde açık bir şekilde görmek mümkün. Ayrıca tarayıcının kontrol düğmeleri de çok iyi bir şekilde yerleştirildiği için sekmeler arası gezinti kolay bir şekilde yapılabiliyor. Ayrıca Windows bilgisayar kullanıcıları da Edge'in Android sürümünde unutulmamış. Uygulamaya Microsoft hesabınızla giriş yaptığınızda bilgisayarda kullandığınız Edge verileri anında Android cihazınızla senkronize oluyor ve gezinmeye kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz.


Edge'in şu an için tek eksik yanı Türkçe dil desteklemiyor olması. Onun dışında henüz beta aşamasında olmasına rağmen uygulama gayet performanslı çalışıyor ve iyi bir internet deneyimi sunuyor. Microsoft'un tüm Android uygulamaları gibi Microsoft Edge de tamamen ücretsiz olarak kullanılabiliyor. Microsoft Edge APK dosyasını hemen indirin ve hızlı bir tarayıcı deneyimini yaşayın.

Microsoft Edge ekran görüntüleri Microsoft Edge ekran görüntüleri Microsoft Edge ekran görüntüleri Microsoft Edge ekran görüntüleri Microsoft Edge ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Microsoft Edge APK güncel sürümünde yüz tanıma özelliği ile otomatik form doldurma işlemi yapılabilecek.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder