Microsoft Edge

Microsoft Edge

v1.0.0.1273

Winows 10 ile gelen internet tarayıcısı Microsoft Edge, mobil cihazlara uyarlanarak kullanıcılara sunuldu.

 

Android'de internet tarayıcısı deyince akla ilk olarak Chrome geliyor, ancak Microsoft Edge tarayıcısı da dikkat çeken bir performansa sahip. Bu yüksek performansı Edge'nin hem arayüzünde hem de sayfaların yüklenmesinde açık bir şekilde görmek mümkün. Ayrıca tarayıcının kontrol düğmeleri de çok iyi bir şekilde yerleştirildiği için sekmeler arası gezinti kolay bir şekilde yapılabiliyor. Ayrıca Windows bilgisayar kullanıcıları da Edge'in Android sürümünde unutulmamış. Uygulamaya Microsoft hesabınızla giriş yaptığınızda bilgisayarda kullandığınız Edge verileri anında Android cihazınızla senkronize oluyor ve gezinmeye kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz.

 

Edge'in şu an için tek eksik yanı Türkçe dil desteklemiyor olması. Onun dışında henüz beta aşamasında olmasına rağmen uygulama gayet performanslı çalışıyor ve iyi bir internet deneyimi sunuyor. Microsoft'un tüm Android uygulamaları gibi Microsoft Edge de tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Microsoft Edge ekran görüntüleri Microsoft Edge ekran görüntüleri Microsoft Edge ekran görüntüleri Microsoft Edge ekran görüntüleri Microsoft Edge ekran görüntüleri

Microsoft Edge bilgileri

Güncel versiyonv1.0.0.1273

GeliştiriciMicrosoft Corporation

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi8 ay önce

Eklenme tarihi04.01.2018 - 21:31

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme137

Dosya boyutu 65.7 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8086

Güvenlik seçicileri

Microsoft Edge Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder