Microsoft Edge ikon

Microsoft Edge

v44.11.4.4121

Winows 10 ile gelen internet tarayıcısı Microsoft Edge, mobil cihazlara uyarlanarak kullanıcılara sunuldu.


Android'de internet tarayıcısı deyince akla ilk olarak Chrome geliyor, ancak Microsoft Edge tarayıcısı da dikkat çeken bir performansa sahip. Bu yüksek performansı Edge'nin hem arayüzünde hem de sayfaların yüklenmesinde açık bir şekilde görmek mümkün. Ayrıca tarayıcının kontrol düğmeleri de çok iyi bir şekilde yerleştirildiği için sekmeler arası gezinti kolay bir şekilde yapılabiliyor. Ayrıca Windows bilgisayar kullanıcıları da Edge'in Android sürümünde unutulmamış. Uygulamaya Microsoft hesabınızla giriş yaptığınızda bilgisayarda kullandığınız Edge verileri anında Android cihazınızla senkronize oluyor ve gezinmeye kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz.


Edge'in şu an için tek eksik yanı Türkçe dil desteklemiyor olması. Onun dışında henüz beta aşamasında olmasına rağmen uygulama gayet performanslı çalışıyor ve iyi bir internet deneyimi sunuyor. Microsoft'un tüm Android uygulamaları gibi Microsoft Edge de tamamen ücretsiz olarak kullanılabiliyor. Microsoft Edge APK dosyasını hemen indirin ve hızlı bir tarayıcı deneyimini yaşayın.

Microsoft Edge ekran görüntüleri Microsoft Edge ekran görüntüleri Microsoft Edge ekran görüntüleri Microsoft Edge ekran görüntüleri Microsoft Edge ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Microsoft Edge APK son sürüm güncellemesi ile uygulama arayüzü tamamen yenilenmiş. Yeni tasarımı ve kolay kullanılabilirliği ile öne çıkan Edge tarayıcısı Android cihazlar için gayet performansı bir deneyim sunuyor.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv44.11.4.4121

GeliştiriciMicrosoft Corporation

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 ay önce

Eklenme tarihi04.01.2018 - 21:31

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme180

Dosya boyutu 94.8 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8086

Güvenlik seçicileri
Microsoft Edge eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Microsoft Edge versiyonları:
  • 1. Microsoft Edge v42.0.2.3363
  • 2. Microsoft Edge v42.0.2.3349
  • 3. Microsoft Edge v42.0.0.2549
  • 4. Microsoft Edge v1.0.0.1273

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder