Anasayfa » Cep Telefonu Programları » Android Programları » Android Haberleşme Uygulamaları » Chrome Tarayıcı

Chrome Tarayıcı

v60.0.3112.107
reklamlar
Chrome Tarayıcı
Chrome Tarayıcı ekran görüntüleri Chrome Tarayıcı ekran görüntüleri Chrome Tarayıcı ekran görüntüleri Chrome Tarayıcı ekran görüntüleri Chrome Tarayıcı ekran görüntüleri Chrome Tarayıcı tanıtım resmi
bu uygulamayı sosyal ağlarda paylaşın

Chrome Tarayıcı Açıklama

Bilgisayarların en çok kullanılan tarayıcısı olan ve Google tarafından geliştirilen Chrome ile Android cihazlarınızda internette hızlı bir şekilde gezinebilirsiniz.

 

Google hesabı olan kullanıcılar hem masaüstü hem de mobil cihazlarında Chrome ile oturum açtıklarında cihazlar arasında senkronizasyon sağlayarak gezinmeyi kolaylaştırabiliyor. Örneğin, bilgisayarda gezindiğiniz bir siteyi, mobilde kaldığınız yerden gezmeye devam edebiliyorsunuz.

 

Veri tasarrufu özelliği de olan Android Chrome tarayıcı sayesinde web siteler optimize edilerek yüklendiği için daha az mobil veri harcaması yaparsınız.

 

Yüksek gizlilik ve güvenlik sunan Chrome, sezgisel hareketler ile sekmeler arasında kolayca geçiş sağladığı gibi sesli komutlarınızı algılayarak hızlıca Google arama motorunda arama yapmanızı sağlıyor.

 

Chrome APK dosyasını indirin ve güvenli internetin tadını çıkarın.

Güncelleme Notları

Chrome un bu versiyonu ile birlikte daha hızı çalışması için JavaScript motoru güncellenmiş, bu sayede daha hızlı yükleme daha az bellek kullanma sağlanır hale getirilmiş.

Hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri.

reklamlar

Chrome Tarayıcı Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: