Chrome Tarayıcı

Chrome Tarayıcı

v60.0.3112.107

Bilgisayarların en çok kullanılan tarayıcısı olan ve Google tarafından geliştirilen Chrome ile Android cihazlarınızda internette hızlı bir şekilde gezinebilirsiniz.

 

Google hesabı olan kullanıcılar hem masaüstü hem de mobil cihazlarında Chrome ile oturum açtıklarında cihazlar arasında senkronizasyon sağlayarak gezinmeyi kolaylaştırabiliyor. Örneğin, bilgisayarda gezindiğiniz bir siteyi, mobilde kaldığınız yerden gezmeye devam edebiliyorsunuz.

 

Veri tasarrufu özelliği de olan Android Chrome tarayıcı sayesinde web siteler optimize edilerek yüklendiği için daha az mobil veri harcaması yaparsınız.

 

Yüksek gizlilik ve güvenlik sunan Chrome, sezgisel hareketler ile sekmeler arasında kolayca geçiş sağladığı gibi sesli komutlarınızı algılayarak hızlıca Google arama motorunda arama yapmanızı sağlıyor.

 

Chrome APK dosyasını indirin ve güvenli internetin tadını çıkarın.

Chrome Tarayıcı ekran görüntüleri Chrome Tarayıcı ekran görüntüleri Chrome Tarayıcı ekran görüntüleri Chrome Tarayıcı ekran görüntüleri Chrome Tarayıcı ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Chrome un bu versiyonu ile birlikte daha hızı çalışması için JavaScript motoru güncellenmiş, bu sayede daha hızlı yükleme daha az bellek kullanma sağlanır hale getirilmiş.

Hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv60.0.3112.107

Uyumluluk Android

GeliştiriciGoogle LLC

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe

İndirilme9298

Eklenme tarihi5 ay önce

Dosya boyutu 64.3 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7229

Eski versiyonlar
Uygulamanın Cepde üzerinde yayımlanan indirilebilir versiyonları:

Chrome Tarayıcı Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder