Chrome Tarayıcı

Chrome Tarayıcı

v64.0.3282.137

Bilgisayarların en çok kullanılan tarayıcısı olan ve Google tarafından geliştirilen Chrome ile Android cihazlarınızda internette hızlı bir şekilde gezinebilirsiniz.

 

Google hesabı olan kullanıcılar hem masaüstü hem de mobil cihazlarında Chrome ile oturum açtıklarında cihazlar arasında senkronizasyon sağlayarak gezinmeyi kolaylaştırabiliyor. Örneğin, bilgisayarda gezindiğiniz bir siteyi, mobilde kaldığınız yerden gezmeye devam edebiliyorsunuz.

 

Veri tasarrufu özelliği de olan Android Chrome tarayıcı sayesinde web siteler optimize edilerek yüklendiği için daha az mobil veri harcaması yaparsınız.

 

Yüksek gizlilik ve güvenlik sunan Chrome, sezgisel hareketler ile sekmeler arasında kolayca geçiş sağladığı gibi sesli komutlarınızı algılayarak hızlıca Google arama motorunda arama yapmanızı sağlıyor.

 

Chrome APK dosyasını indirin ve güvenli internetin tadını çıkarın.

Chrome Tarayıcı ekran görüntüleri Chrome Tarayıcı ekran görüntüleri Chrome Tarayıcı ekran görüntüleri Chrome Tarayıcı ekran görüntüleri Chrome Tarayıcı ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Reklam engelleme özelliği eklenmiş. Bu özellik sayesinde internet sitelerinin yeni sekmede veya pencerede açılan reklam göstermesi engelleniyor.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv64.0.3282.137

GeliştiriciGoogle LLC

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi13 gün önce

Eklenme tarihi07.03.2018 - 10:55

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe

İndirilme10445

Dosya boyutu 41.8 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7229

Chrome Tarayıcı Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder