Firefox Focus: Gizlilik tarayıcısı ikon

Firefox Focus: Gizlilik tarayıcısı APK

v4.0.2

Firefox Focus: Gizlilik tarayıcısı, internette gezerken gizliliğinizi ve güvenliğinizi ön planda tutan bir Mozilla tarayıcısıdır.

 

Firefox ile aynı yapıya sahip olan Firefox Focus, kullanmaya başladığınız andan itibaren gizliliğinizi en üst seviyede tutuyor. Bu kapsamda internette girdiğiniz siteler, şifreler, kimlik bilgileri, çerezler ve reklamlar dahil hemen her şey gizleniyor. Aslında Chrome, Firefox ve Edge dahil birçok tarayıcıda gizli sekme veya gizli gezinti özelliği var. Ama hiçbirisi Firefox Focus: Gizlilik tarayıcısı kadar stabil çalışmıyor.

 

Uygulamayı kullanabilmek için hiçbir ayar yapmanıza gerek yok. Varsayılan olarak tüm ayarlar gizliliğinizi ve güvenliğinizi sağlayacak şekilde tasarlandığı için hemen kullanabilirsiniz. 'Güvenli internet' düşüncesiyle hareket eden Mozilla ekibinin geliştirdiği Firefox Focus: Gizlilik tarayıcısı APK dosyasını indirin ve webde güvenli gezinmeye başlayın.

Firefox Focus: Gizlilik tarayıcısı ekran görüntüleri Firefox Focus: Gizlilik tarayıcısı ekran görüntüleri Firefox Focus: Gizlilik tarayıcısı ekran görüntüleri Firefox Focus: Gizlilik tarayıcısı ekran görüntüleri Firefox Focus: Gizlilik tarayıcısı ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder