Firefox Focus: Gizlilik tarayıcısı ikon

Firefox Focus: Gizlilik tarayıcısı APK

v4.0.2

Firefox Focus: Gizlilik tarayıcısı Açıklama

Firefox Focus: Gizlilik tarayıcısı, internette gezerken gizliliğinizi ve güvenliğinizi ön planda tutan bir Mozilla tarayıcısıdır.

 

Firefox ile aynı yapıya sahip olan Firefox Focus, kullanmaya başladığınız andan itibaren gizliliğinizi en üst seviyede tutuyor. Bu kapsamda internette girdiğiniz siteler, şifreler, kimlik bilgileri, çerezler ve reklamlar dahil hemen her şey gizleniyor. Aslında Chrome, Firefox ve Edge dahil birçok tarayıcıda gizli sekme veya gizli gezinti özelliği var. Ama hiçbirisi Firefox Focus: Gizlilik tarayıcısı kadar stabil çalışmıyor.

 

Uygulamayı kullanabilmek için hiçbir ayar yapmanıza gerek yok. Varsayılan olarak tüm ayarlar gizliliğinizi ve güvenliğinizi sağlayacak şekilde tasarlandığı için hemen kullanabilirsiniz. 'Güvenli internet' düşüncesiyle hareket eden Mozilla ekibinin geliştirdiği Firefox Focus: Gizlilik tarayıcısı APK dosyasını indirin ve webde güvenli gezinmeye başlayın.

Firefox Focus: Gizlilik tarayıcısı ekran görüntüleri Firefox Focus: Gizlilik tarayıcısı ekran görüntüleri Firefox Focus: Gizlilik tarayıcısı ekran görüntüleri Firefox Focus: Gizlilik tarayıcısı ekran görüntüleri Firefox Focus: Gizlilik tarayıcısı ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv4.0.2

GeliştiriciMozilla

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 yıl önce

Eklenme tarihi04.03.2018 - 13:07

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme66

Dosya boyutu 4.38 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8354

GÜVENLİKİndireceğiniz Firefox Focus: Gizlilik tarayıcısı APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: org.mozilla.focus

APK imzası: 955bb8fc678345d7b6a9cef4660ec285cd4ba50d

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4.5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder