Skype ikon

Skype APK

v8.82.0.403

Mesajlaşma ve görüntülü konuşma programı Skype sayesinde arkadaşlarınızla ücretsiz arama yapabilir ve mesajlaşabilirsiniz.


Windows'un geliştirdiği Skype'ın çalışma mantığı, diğer Android uygulamalarından biraz farklı. Uygulama sadece Skype'tan Skype'a yapılan görüşmelerde tamamen ücretsiz, ancak arayacağınız veya mesajlaşacağınız kişinin Skype'ı yoksa dakika satın almanız gerekiyor. Eğer ücretsiz dakikanız varsa tüm görüşmelerinizi Skype üzerinden yapmanız mümkün.


Diğer mesajlaşma uygulamaları gibi Skype'ta da arkadaşlarınızla konuşurken veya mesajlaşırken fotoğraf ve dosya transferi de yapabiliyorsunuz. Paylaşma konusunda Skype'ın herhangi bir sınırlaması bulunmuyor. Buna ek olarak Skype'ta da WhatsApp Status benzeri bir günlük paylaşım özelliği var.Skype Highlights adındaki bu özellikte paylaşacağınız durum güncellemeleri 24 saat sonra otomatik olarak siliniyor.


Yeni özellikleriyle daha da kullanışlı olan Skype APK dosyasını indirerek ücretsiz görüşmelere başlayabilirsiniz.

Skype ekran görüntüleri Skype ekran görüntüleri Skype ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Skype APK güncel sürümü ile Ukrayna dilinden diğer tüm dillere çeviri desteği eklenmiş.

Yorumlar

Skype için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder
Serxan29 yıl önce Skype 3.2.0.6673 için
Benim tabletimde htc flyer de harika çalışıyor.