Discord ikon

Discord APK

v42.4

Discord oyuncuların sürekli iletişimde kalmasını sağlayan başarılı bir haberleşme uygulamasıdır.


Discord'un oyuncular açısından en önemli özelliği, oyun sırasında sürekli iletişimde kalmalarını sağlaması. Oyuncular bu sayede oyun sırasında sürekli mesajlaşabiliyor ve bilgi aktarımı yapabiliyor. Özellikle takım oyuncuları için çok önemli olan bu durum Discord'la oldukça kolay bir hale geliyor.


Uygulamayı kullanabilmek için öncelikle bir Discord hesabı açmanız gerekiyor. Daha sonra oyuncu bilgilerini ve arkadaşlarınızı tanımlayarak iletişime geçebiliyorsunuz. Discord üzerinde hemen hemen tüm oyunlar için bir iletişim kanalı var. Bunlara abone olarak da oyuncuların bilgi paylaşımını takip etmeniz mümkün.


Discord'u kullanmaya başlamak için Discord APK dosyasını indirip kurmanız yeterli.

Discord ekran görüntüleri Discord ekran görüntüleri Discord ekran görüntüleri Discord ekran görüntüleri Discord ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Discord APK yeni güncellemesiyle Google Play entegrasyonu geliştirilmiş. Yeni entegrasyon sisteminde ödemeleri artık Google Play üzerinden yapmak mümkün.

Yorumlar

Discord için toplam 5 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi8 ay önce Discord v42.4 için
Tablette ve 4.0.4 sürümüne yükleniyomu acaba
Ziyaretçi2 yıl önce Discord v10.2.4 için
Yaw Lütfen 4.01 ve + Olsun Hepsi Lütfen
Salih65722 yıl önce Discord v8.8.5 için
Iyi
OyuncazTV3 yıl önce Discord v7.0.5 için
Mükemmel bir uygulama.
Ziyaretçi3 yıl önce Discord v7.0.5 için
İyi