GO SMS Pro - Temalar, Emojiler ikon

GO SMS Pro - Temalar, Emojiler

v7.23

Android'in varsayılan mesajlaşma arayüzünden sıkıldıysanız, farklı özelliklere ve temalara sahip GO SMS Pro uygulamasını deneyebilirsiniz.

 

Uygulamanın temel işlevi SMS alma ve gönderme işlemini kendisinin yapması. Bunu yaparken de size sunduğu kişiselleştirme seçenekleri sayesinde farklı bir mesajlaşma deneyimi yaşamanız mümkün. Uygulama içerisinde yer alan yüzlerce tema ve yerleşim seçenekleri mesajlaşma arayüzünü istediğiniz gibi şekillendirmenizi sağlıyor. Bunun yanında yazma özellikleri için de kullanışlı seçenekler unutulmamış. Mesajlarınız için sticker (çıkartma) ve mesajlaşma penceresini yeniden boyutlandırma özellikleri bunlardan birkaç tanesi.

 

GO SMS Pro mesaj güvenliği ve sürekliliği konusunda başarılı işler çıkartan bir uygulama. Ayarlar menüsünden tüm mesajlarınızı uygulama aracılığıyla şifreleyerek güvenliğini sağlayabildiğiniz gibi; bir mesaja cevap yazmayı belli bir süre sonra hatırlatıcı ayarlayabiliyorsunuz. Uygulama aslında normal şebeke üzerinden SMS alım gönderimi yapıyor ancak karşılıklı olarak GO SMS Pro'nun yüklü olduğu telefonlar arasında GO chat sayesinde ücretsiz SMS gönderimi yapılabildiğini belirtelim. Özellikle arkadaş grupları arasında oldukça işinize yarayacak.

 

Uygulamanın birçok özelliğini ücretsiz olarak kullanmak mümkün. Ancak istenmeyen mesajları engelleme, mesajları yedekleme gibi işinize yarayacak bazı özellikler sadece uygulamanın ücretli sürümüyle kullanılabiliyor.

 

UYARI: Uygulamanın kurulum aşamalarını doğru bir şekilde yapmaya özen göstermelisiniz, aksi halde mesaj alma ve gönderme sorunları yaşayabilirsiniz. 

GO SMS Pro - Temalar, Emojiler ekran görüntüleri GO SMS Pro - Temalar, Emojiler ekran görüntüleri GO SMS Pro - Temalar, Emojiler ekran görüntüleri GO SMS Pro - Temalar, Emojiler ekran görüntüleri GO SMS Pro - Temalar, Emojiler ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv7.23

GeliştiriciGOMO Apps

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi28.07.2017 - 12:54

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe

İndirilme39

Dosya boyutu 17.1 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7692

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder