GO SMS Pro - Temalar, Emojiler ikon

GO SMS Pro - Temalar, Emojiler APK

v7.23

Android'in varsayılan mesajlaşma arayüzünden sıkıldıysanız, farklı özelliklere ve temalara sahip GO SMS Pro uygulamasını deneyebilirsiniz.

 

Uygulamanın temel işlevi SMS alma ve gönderme işlemini kendisinin yapması. Bunu yaparken de size sunduğu kişiselleştirme seçenekleri sayesinde farklı bir mesajlaşma deneyimi yaşamanız mümkün. Uygulama içerisinde yer alan yüzlerce tema ve yerleşim seçenekleri mesajlaşma arayüzünü istediğiniz gibi şekillendirmenizi sağlıyor. Bunun yanında yazma özellikleri için de kullanışlı seçenekler unutulmamış. Mesajlarınız için sticker (çıkartma) ve mesajlaşma penceresini yeniden boyutlandırma özellikleri bunlardan birkaç tanesi.

 

GO SMS Pro mesaj güvenliği ve sürekliliği konusunda başarılı işler çıkartan bir uygulama. Ayarlar menüsünden tüm mesajlarınızı uygulama aracılığıyla şifreleyerek güvenliğini sağlayabildiğiniz gibi; bir mesaja cevap yazmayı belli bir süre sonra hatırlatıcı ayarlayabiliyorsunuz. Uygulama aslında normal şebeke üzerinden SMS alım gönderimi yapıyor ancak karşılıklı olarak GO SMS Pro'nun yüklü olduğu telefonlar arasında GO chat sayesinde ücretsiz SMS gönderimi yapılabildiğini belirtelim. Özellikle arkadaş grupları arasında oldukça işinize yarayacak.

 

Uygulamanın birçok özelliğini ücretsiz olarak kullanmak mümkün. Ancak istenmeyen mesajları engelleme, mesajları yedekleme gibi işinize yarayacak bazı özellikler sadece uygulamanın ücretli sürümüyle kullanılabiliyor.

 

UYARI: Uygulamanın kurulum aşamalarını doğru bir şekilde yapmaya özen göstermelisiniz, aksi halde mesaj alma ve gönderme sorunları yaşayabilirsiniz. 

GO SMS Pro - Temalar, Emojiler ekran görüntüleri GO SMS Pro - Temalar, Emojiler ekran görüntüleri GO SMS Pro - Temalar, Emojiler ekran görüntüleri GO SMS Pro - Temalar, Emojiler ekran görüntüleri GO SMS Pro - Temalar, Emojiler ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder