Brave Hızlı, Gizli Tarayıcı ikon

Brave Hızlı, Gizli Tarayıcı APK

v1.47.186

Brave Hızlı, Gizli Tarayıcı Açıklama

Brave Tarayıcı, Android telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz başarılı bir tarayıcı uygulamasıdır.


Chrome ve Firefox gibi internet tarayıcısı işlevi gören Brave uygulaması gelişmiş özellikleriyle dikkat çekiyor. Reklam engelleme, veri tasarrufu ve VPN gibi dikkat çekici özelliklere sahip olan Brave internet deneyimini oldukça farklı bir noktaya taşıyor. Reklam engelleme özelliği sayesinde girdiğiniz internet sitesindeki reklamları görmeden siteyi gezebilirsiniz. Bunun yanında veri tasarrufu özelliğini kullanarak da mobil internet paketinizden tasarruf edebilir ve daha hızlı internette gezinebilirsiniz.


Tüm bu özellikler dışında bir internet tarayıcısında olması gereken yer imleri, sekme, güvenli gezinme ve dosya indirme gibi özellikler Brave Tarayıcı uygulamasında da bulunuyor. Chrome ya da Firefox gibi uygulamalara alternatif bir Android tarayıcı uygulaması arıyorsanız Brave Tarayıcı sizin için iyi bir alternatif olabilir. Brave Tarayıcı APK dosyasını hemen indirerek internette güvenli ve reklamsız gezinmeye başlayın.

Brave Hızlı, Gizli Tarayıcı ekran görüntüleri Brave Hızlı, Gizli Tarayıcı ekran görüntüleri Brave Hızlı, Gizli Tarayıcı ekran görüntüleri Brave Hızlı, Gizli Tarayıcı ekran görüntüleri Brave Hızlı, Gizli Tarayıcı ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.47.186

GeliştiriciBrave Software

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 7.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi10 ay önce

Eklenme tarihi27.01.2023 - 12:28

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme8

Dosya boyutu 246 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11264

GÜVENLİKİndireceğiniz Brave Hızlı, Gizli Tarayıcı APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.brave.browser

APK imzası: 4b5d0914b118f51f30634a1523f96e020ab24fd2

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder