TextNow - free text + calls ikon

TextNow - free text + calls APK

v20.35.0.1

TextNow ile sanal numara oluşturup arama yapabilir ve mesaj gönderebilirsiniz.


TextNow'u kurduktan sonra arama yapmak ve mesaj göndermek için gerekli olan sanal numaranızı almak için hesap oluşturmanız gerekiyor. Üyeliğinizi aldıktan sonra ekranda listelenen bir numarayı seçtiğinizde o numara size ait oluyor. Seçmiş olduğunuz numarayla ABD ve Kanada'daki herhangi bir numaraya arama yapabiliyor ve mesaj gönderebiliyorsunuz. Uygulama şu an için sadece ABD ve Kanada numaralarını destekliyor, yani Avrupa ve Türkiye'deki numaraları arayamıyorsunuz. Ancak geliştiricinin bu yönde bir çalışması olduğunu söyleyelim.


TextNow tamamen ücretsiz bir uygulama. TextNow APK dosyasını indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

TextNow - free text + calls nasıl kurulur?

Bu uygulama XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. TextNow - free text + calls APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
TextNow - free text + calls ekran görüntüleri TextNow - free text + calls ekran görüntüleri TextNow - free text + calls ekran görüntüleri TextNow - free text + calls ekran görüntüleri TextNow - free text + calls ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

TextNow APK güncel sürümüyle uygulamada tespit edilen sorunlar düzeltilmiş.

Yorumlar

TextNow - free text + calls için toplam 2 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce TextNow - free text + calls v6.10.0.1 için
Ya bun numaralara whatsaap oolusdurmak oluyomu ??????
Ziyaretçi2 yıl önce TextNow - free text + calls v5.62.0 için
güzel