Mail.ru - Email ikon

Mail.ru - Email APK

v14.6.0.35156

Android için geliştirilen Mail.ru Email, epostalarınızı tek bir uygulama altında yönetmenizi sağlıyor.


Tasarımdaki başarısı ve kolay kullanımı nedeniyle oldukça tutulan Mail.ru - Email, şu eposta servislerini sorunsuz olarak destekliyor: Microsoft, Gmail, Yandex, Mail.Ru, Yahoo Mail, AOL, Mynet Mail, GMX, BEDAŞ (Boğaziçi Elektrik Dağıtım). Türkiye'de bu tarz desteklenen uygulamaların az olduğunu düşünürsek bu listede Türk eposta servislerinin olması bazı kullanıcılar için önemli. Ayrıca bu servislerden istediğiniz kadar hesabı Mail.ru ile kontrol etmeniz mümkün.


Mail.ru Email uygulamasının epostalar için sunduğu filtreleme ve tam senkronizasyon özellikleri sayesinde epostaları yönetmek oldukça kolaylaşıyor. Sık sık eposta gönderiyor ya da sağlam ve sorunsuz bir mail deneyimi istiyorsanız Mail.ru Email uygulaması sizin için gayet iyi bir alternatif olacaktır.

Mail.ru - Email ekran görüntüleri Mail.ru - Email ekran görüntüleri Mail.ru - Email ekran görüntüleri Mail.ru - Email ekran görüntüleri Mail.ru - Email ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Mail.ru - Email APK son sürüm ile uygulamadaki hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Mail.ru - Email için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi4 yıl önce Mail.ru - Email v6.4.0.23593 için
Telefonum Android ve daha önce mail.ru programından gelen maillerimden dosya eklerini açabilyordum. Ancak artık gelen ekleri açamıyorum dosya indirilemiyor dosya indirme başarısız gibi hatalar almaya başladım yardımcı olursanız çok sevinirim.