Android Messages

Android Messages

v2.4.035 (Ocarina_RC31_xxhdpi.armeabi-v7a.phone)

Android Messages varsayılan SMS uygulamasının yerine kullanabileceğiniz farklı ve geniş özelliklere başarılı bir uygulama.

 

Google tarafından geliştirilen mesajlaşma uygulaması kurulum sırasında gerekli izinleri verdikten sonra varsayılan SMS ve MMS uygulaması olarak telefonunuza kuruluyor. Kurulumdan sonra tüm SMS mesajlarınızı Android Messages arayüzünden gönderiyorsunuz. Uygulama varsayılan mesajlaşma uygulamasından farklı olarak grup mesajlaşmasını ve fotoğraf, video gibi paylaşımlarını destekliyor. Varsayılan mesaj uygulamasında kullandığınız emoji ve çıkartmaları Android Messages'ta kullanmaya devam edebiliyorsunuz, ek olarak uygulamanın sunduğu yeni emojilerin birlikte geldiğini de belirtelim. 

 

Sezgisel tasarım anlayışıyla geliştirilen SMS uygulaması basit ve kolay anlaşılır bir arayüze sahip. Özellikle mesaj atan kişiyi/numarayı arama, rehbere kaydetme, engelleme gibi kısayol özelliklerinin yerleşimi ve kullanımı oldukça kolay.

 

Android Messages'in en önemli özelliği SMS'leri internet üzerinden gönderebilmesi. Kablosuz ağ veya mobil veri üzerinden SMS göndermek ve almak mümkün. Ayrıca internet üzerinden göndereceğiniz SMS mesajlarına ait iletildi ve okundu bilgileri görülebiliyor. 

Android Messages ekran görüntüleri Android Messages ekran görüntüleri Android Messages ekran görüntüleri Android Messages ekran görüntüleri Android Messages ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.4.035 (Ocarina_RC31_xxhdpi.armeabi-v7a.phone)

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

GeliştiriciGoogle LLC

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme48

Eklenme tarihi5 ay önce

Dosya boyutu 18.1 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7760

Android Messages Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder