Anasayfa » Cep Telefonu Programları » Android Programları » Android Haberleşme Uygulamaları » Android Messages

Android Messages

v2.4.035 (Ocarina_RC31_xxhdpi.armeabi-v7a.phone)
reklamlar
Android Messages
Android Messages ekran görüntüleri Android Messages ekran görüntüleri Android Messages ekran görüntüleri Android Messages ekran görüntüleri Android Messages ekran görüntüleri Android Messages tanıtım resmi
bu uygulamayı sosyal ağlarda paylaşın

Android Messages Açıklama

Android Messages varsayılan SMS uygulamasının yerine kullanabileceğiniz farklı ve geniş özelliklere başarılı bir uygulama.

 

Google tarafından geliştirilen mesajlaşma uygulaması kurulum sırasında gerekli izinleri verdikten sonra varsayılan SMS ve MMS uygulaması olarak telefonunuza kuruluyor. Kurulumdan sonra tüm SMS mesajlarınızı Android Messages arayüzünden gönderiyorsunuz. Uygulama varsayılan mesajlaşma uygulamasından farklı olarak grup mesajlaşmasını ve fotoğraf, video gibi paylaşımlarını destekliyor. Varsayılan mesaj uygulamasında kullandığınız emoji ve çıkartmaları Android Messages'ta kullanmaya devam edebiliyorsunuz, ek olarak uygulamanın sunduğu yeni emojilerin birlikte geldiğini de belirtelim. 

 

Sezgisel tasarım anlayışıyla geliştirilen SMS uygulaması basit ve kolay anlaşılır bir arayüze sahip. Özellikle mesaj atan kişiyi/numarayı arama, rehbere kaydetme, engelleme gibi kısayol özelliklerinin yerleşimi ve kullanımı oldukça kolay.

 

Android Messages'in en önemli özelliği SMS'leri internet üzerinden gönderebilmesi. Kablosuz ağ veya mobil veri üzerinden SMS göndermek ve almak mümkün. Ayrıca internet üzerinden göndereceğiniz SMS mesajlarına ait iletildi ve okundu bilgileri görülebiliyor. 

reklamlar

Android Messages Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: