Messages ikon

Messages

v4.7.058 (Kraken_RC15_xxhdpi.arm64-v8a.phone)

Android Messages varsayılan SMS uygulamasının yerine kullanabileceğiniz farklı ve geniş özelliklere başarılı bir uygulama.

 

Google tarafından geliştirilen mesajlaşma uygulaması kurulum sırasında gerekli izinleri verdikten sonra varsayılan SMS ve MMS uygulaması olarak telefonunuza kuruluyor. Kurulumdan sonra tüm SMS mesajlarınızı Android Messages arayüzünden gönderiyorsunuz. Uygulama varsayılan mesajlaşma uygulamasından farklı olarak grup mesajlaşmasını ve fotoğraf, video gibi paylaşımlarını destekliyor. Varsayılan mesaj uygulamasında kullandığınız emoji ve çıkartmaları Android Messages'ta kullanmaya devam edebiliyorsunuz, ek olarak uygulamanın sunduğu yeni emojilerin birlikte geldiğini de belirtelim. 

 

Sezgisel tasarım anlayışıyla geliştirilen SMS uygulaması basit ve kolay anlaşılır bir arayüze sahip. Özellikle mesaj atan kişiyi/numarayı arama, rehbere kaydetme, engelleme gibi kısayol özelliklerinin yerleşimi ve kullanımı oldukça kolay.

 

Android Messages'in en önemli özelliği SMS'leri internet üzerinden gönderebilmesi. Kablosuz ağ veya mobil veri üzerinden SMS göndermek ve almak mümkün. Ayrıca internet üzerinden göndereceğiniz SMS mesajlarına ait iletildi ve okundu bilgileri görülebiliyor. 

Messages ekran görüntüleri Messages ekran görüntüleri Messages ekran görüntüleri Messages ekran görüntüleri Messages ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Google Mesajların güncel sürümünde tespit edilen hatalar düzeltilmiş.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv4.7.058 (Kraken_RC15_xxhdpi.arm64-v8a.phone)

GeliştiriciGoogle LLC

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 gün önce

Eklenme tarihi09.03.2018 - 10:10

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme302

Dosya boyutu 33.0 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7760

Güvenlik seçicileri
Messages eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Messages versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi6 ay önce Messages v4.0.054(dragon_RC17_alldpi.phone) için
Çok Güzel cepte ye Teşekkürler. .