Textra SMS ikon

Textra SMS APK

v4.61

Textra SMS Açıklama

Android kısa mesaj (SMS) arayüzüne alternatif olarak geliştirilen uygulamalardan biri olan Textra SMS, kolay kullanımı ve tema seçenekleri ile farklı bir SMS deneyimi sunuyor.


Textra SMS'in asıl işlevi sadece SMS göndermek değil. SMS ve MMS haricinde sesli notlar, GIF, grup mesajlaşması gibi Android'in klasik SMS sisteminde olmayan özelliklere sahip. Ayrıca uygulama SMS sistemiyle ilgili hemen her şeyi kendinize göre kişiselleştirebilmenizi sağlıyor. Örneğin SMS arayüzü için sunduğu yüzlerce ücretsiz tema ile görünümü tamamen değiştirebilir, SMS bildirimlerini ve mesajlarınızın sonuna eklenecek olan imzayı keyfinize göre düzenleyebilirsiniz.


Android Auto ve Android Wear ile tamamen uyumlu çalışan Textra SMS ile arabadan ve akıllı saatinizden SMS alıp göndermeye devam edebiliyorsunuz. Buna ek olarak Pushbullet, MightyText ve harici klavye uygulamaları gibi yardımcı uygulamalar da Textra SMS tarafından destekleniyor.


Uygulamanın kurulum aşamalarındaki ayarları eksiksiz yapmaya dikkat edin. Tüm ayarları doğru bir şekilde yapılandırılmazsa SMS alıp göndermekte sorun yaşayabilirsiniz.

Son güncellemede neler var?

Textra SMS APK son sürüm güncellemesinde uygulamada yaşanan hatalar düzeltilmiş.

Textra SMS ekran görüntüleri Textra SMS ekran görüntüleri Textra SMS ekran görüntüleri Textra SMS ekran görüntüleri Textra SMS ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv4.61

GeliştiriciDelicious

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 6.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi21.02.2017 - 12:12

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme72

Dosya boyutu 59.2 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 7484

GÜVENLİKİndireceğiniz Textra SMS APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.textra

APK imzası: 1ba23faa58443e811f8352118377846149efd5c7

Textra SMS eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Textra SMS versiyonları:
  • 1. Textra SMS v4.36
  • 2. Textra SMS v4.6
  • 3. Textra SMS v3.31

Textra SMS nasıl kurulur?

Bu uygulama XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Textra SMS APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder