Textra SMS ikon

Textra SMS

v4.6

Android kısa mesaj (SMS) arayüzüne alternatif olarak geliştirilen uygulamalardan biri olan Textra SMS, kolay kullanımı ve tema seçenekleri ile farklı bir SMS deneyimi sunuyor.

 

Textra SMS'in asıl işlevi sadece SMS göndermek değil. SMS ve MMS haricinde sesli notlar, GIF, grup mesajlaşması gibi Android'in klasik SMS sisteminde olmayan özelliklere sahip. Ayrıca uygulama SMS sistemiyle ilgili hemen her şeyi kendinize göre kişiselleştirebilmenizi sağlıyor. Örneğin SMS arayüzü için sunduğu yüzlerce ücretsiz tema ile görünümü tamamen değiştirebilir, SMS bildirimlerini ve mesajlarınızın sonuna eklenecek olan imzayı keyfinize göre düzenleyebilirsiniz.

 

Android Auto ve Android Wear ile tamamen uyumlu çalışan Textra SMS ile arabadan ve akıllı saatinizden SMS alıp göndermeye devam edebiliyorsunuz. Buna ek olarak Pushbullet, MightyText ve harici klavye uygulamaları gibi yardımcı uygulamalar da Textra SMS tarafından destekleniyor.

 

Uygulamanın kurulum aşamalarındaki ayarları eksiksiz yapmaya dikkat edin. Tüm ayarları doğru bir şekilde yapılandırılmazsa SMS alıp göndermekte sorun yaşayabilirsiniz.

Textra SMS ekran görüntüleri Textra SMS ekran görüntüleri Textra SMS ekran görüntüleri Textra SMS ekran görüntüleri Textra SMS ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Hata düzeltmeleri ve stabilite optimizasyonu yapılmış.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv4.6

GeliştiriciDelicious

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi21.02.2017 - 12:12

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme58

Dosya boyutu 8.47 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7484

Güvenlik seçicileri
Textra SMS eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Textra SMS versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder